Baseus

Toplam 0 sonuç

Yaklaşık 10 yıl önce Çin’de kurulan Baseus markası, yeni bir tasarım estetiği ile ABD pazarına girmiştir. Bundan sonra hızla büyüyerek kullanıcıların ihtiyaçlarını çok yönlü olarak karşılamayı başarmıştır. Günümüzde ar-ge çalışmalarına devam etmekte ve ürünlerinde estetik ve pratik değerleri bir araya getirmektedir. Pek çok teknolojik ihtiyacı karşılayarak bunları uygun fiyatlarla size sunmaktadır.

Her İhtiyaca Uygun Baseus Şarj Aletleri

Günümüzde pek çok kullanıcı şarj aletinden yana mustariptir. Telefonu bozan, hemen kopan veya başka pek çok soruna neden olan şarj aletleri bulunmaktadır. Baseus kullanıcıların bu derdine bir çözüm sunuyor. Ürün yelpazesinde bulunan şarj ve data kablolarında maksimum kaliteyi ön planda tutmaktadır. Özellikle dayanıklı materyallerle ürettiği için kopmaya ve her türlü deformeye karşı dayanıklıdır. Üstün teknoloji ile geliştirildiği için de telefona herhangi bir zarar vermez. 2.4A hızlı şarj özelliğine sahip bu kablolar ile elektronik cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj etmeniz de mümkündür. Ayrıca çeşitli tasarımlardaki Baseus şarj ve data kabloları arasından örgülü, ışıklı gibi modelleri tercih edebilirsiniz.

Hayatı oldukça kolaylaştıran powerbanklar de Baseus’un pratik ve verimli ürünleri arasında yer alır. Farklı güç kapasitelerine sahip pek çok powerbank çeşidi bulunur. Genellikle tüm modeller dijital ekrana sahiptir; bu sayede powerbankin şarjını bu göstergelerden takip edebilirsiniz. Tasarım olarak oldukça farklı modeller vardır ve hepsi de ergonomik yapıya sahiptir. Kolay taşınabilir özellikte olan Baseus powerbank çeşitleri, farklı renklerde sizlere sunulur. Hem kullanım hem de tasarım açısından kaliteli bu powerbankler ile uzun ömürlü kullanım da yapabilirsiniz.

Aracınızın İhtiyaçlarını Baseus ile Karşılayın

Araç içinde ihtiyacınız olan pek çok ürünü Baseus’ta bulabilirsiniz. Kaliteli materyallerle üretim yapan Baseus, şarj aleti ve telefon tutucu gibi ürünleri sizlere sunmaktadır. Farklı tasarımlara sahip Baseus araç içi telefon tutucular arasından aracınıza ve telefonunuza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Örneğin; bazı modeller manyetik mıknatıslıdır, bazıları ise vakumlu vantuz yapısına sahiptir. Araç içinde konumlandırılan yere göre farklı modeller bulunur. Kimi havalandırma kısmına takılır, kimi cama yapıştırılır, kimi de hemen direksiyonun üzerindeki kısma koyulur. Kullanım konforunuza göre bu ürünler arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Araç içinde en çok ihtiyacınız olan şeylerden bir diğeri de şarj aletidir. Baseus araç şarjı çeşitleri, farklı kapasiteleri ile telefonlarınızı hızlı bir şekilde şarj etmenizi sağlar. Özellikle uzun yolda bu ürün size oldukça yardım eder. Çift çıkışlı oldukları için aynı anda birden fazla cihazı şarj etmeniz mümkündür. Dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanım olanağı sunan Baseus araç şarjları, darbeler karşı direnç gösterebilirler. Kolay takılabilir olduklarından pratik kullanım imkanı da verirler. Araç içi ihtiyaçlarınız için Baseus’a güvenebilirsiniz.

Keyfi Baseus’un Kulaklık Çeşitleri ile Müzik Her Yerde

Baseus, özellikle kablosuz kulaklıklara herkesin kolayca erişebilmesini hedeflemektedir. Bunun için oldukça fazla çeşitte kablosuz kulaklık üretmekte ve farklı kitlelere sunmaktadır. Uygun fiyat ile kaliteyi bir araya getirerek farklı kullanıcıların kablosuz kulaklık alabilmesini sağlamaktadır. Baseus kablosuz kulaklıklar, üstün teknoloji ile üretilmiştir. Ortalama 10 metreye kadar kapsama alanına ve çok uzun çalışma sürelerine sahiptirler. Bu sayede verimli ve işlevsel bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Şık tasarımları ile her kulağa kolayca uyum sağlayabilen modeller vardır. Ayrıca kolay taşıma için ergonomik kutuları da bulunur.

Baseus’un birbirinden farklı ürünlerini Avansas’ın geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. Aradığınız teknolojik ürünü seçerek kolayca satın alabilir ve Avansas güvenceleri ile bu ürünlere hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.