BUFF

Toplam 3 sonuç

Teknoloji alanında üretim yapan BUFF, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların pek çok ihtiyacını karşılamaktadır. Şarj aleti, kulaklık, ekran koruyucu gibi telefon aksesuarlarının yanı sıra araç için aksesuarlar da sunmaktadır. Kaliteli materyaller ve üstün teknoloji ile üretim yaptığı için uzun ömürlü ve verimli kullanım olanağı sunarak kullanıcıların ihtiyaçları için en iyisini yapmayı hedeflemektedir.

Hem Telefonlar Hem Araçlar için Şarj Kabloları

Gün içinde telefonlarınızın şarjı bittiğinde kullanıma devam edebilmek için şarj etmeniz gerekir. Ancak bu şarjın ne zaman biteceğini kestiremeyebilirsiniz. Örneğin; uzun bir yolculuğa çıktınız ve arabadayken şarjınız bitti. Hemen araç içi şarj aletine telefonunuzu takabilir ve kısa süre içinde şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece yol boyunca navigasyonu kesintisiz bir şekilde takip edebilirsiniz. Yüksek gerilim ile çalışan BUFF araç şarjları sayesinde hızlıca telefonunuzu şarj etmeniz mümkündür. Ayrıca ikili bağlantı noktası sayesinde aynı anda iki cihaz için şarj dolumu yapabilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun olarak klasik şarj aletlerini de BUFF kalitesinde bulabilirsiniz. Farklı telefonlar için uyumlu şarj aletlerini size sunar. Bu sayede kendi cihazınıza uygun şarj aletini kolayca bulabilirsiniz. BUFF şarj ve data kabloları sayesinde hem telefonunuzu şarj edebilir hem de veri aktarımı yapabilirsiniz. Yüksek veri iletim hızına sahip oldukları için kısa süre içinde işinizi bitirebilirsiniz. Aynı zamanda bu şarj ve data kabloları dayanıklı yapıları ile bükülmez, aşınmaz veya kopmaz. Böylece uzun ömürlü kullanım için idealdir.

Müzik Dinlemenin Keyfini BUFF Kulaklıklar ile Çıkarın

Dilediğiniz her yerde müzik dinleyebilmek için bir kulaklığa ihtiyacınız vardır. Bu kulaklığı seçerken kaliteli özelliklere sahip olanlardan yana tercihte bulunmanız gerekir. Bu sayede dışarda müzik dinlerken hem keyif alabilirsiniz hem de çevreyi rahatsız etmezsiniz. BUFF kulaklık modelleri, bu konuda ihtiyacınızı ideal şekilde karşılar. Örneğin; kalabalık bir yerde müzik dinlerken sesi dışarı çıkarmayan BUFF kulaklıkları ile dilediğiniz ses seviyesinde müzik dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda üstün ses teknolojisi sayesinde BUFF kulaklıkları size sesi net bir şekilde iletir.

HD mikrofon özelliğine sahip BUFF kulaklıklar ile kolayca arama yapabilir ve gürültü azaltma fonksiyonu ile karşınızdaki ile net bir şekilde konuşabilirsiniz. Mikrofonda bulunan düğme sayesinde aramayı kolayca açabilir, müziği durdurup yeniden oynatabilirsiniz. Tabii ki ergonomik tasarımlarıyla da BUFF kulaklıklar, kulak içinize tam uyum sağlar. Aynı zamanda hafif yapıları ile kulağınızda uzun süre kalsa bile ağrıtmaz. BUFF’ta yer alan kulaklıklar sayesinde müzik dinlerken çok daha keyif alabilir ve kendinizi adeta konserde gibi hissedebilirsiniz.

Telefonlarınızı Güvende Tutmanın Yolu BUFF’tan Geçer

Gün içinde telefonunuz pek çok tehlikeyle karşı karşıya kalabilir. Örneğin; elinizde veya yüksek bir yerden düşebilir. Bu da ekranının çizilmesine, kırılmasına neden olabilir. Bazen kullanımı bile engelleyecek kadar hasar olabilir ve estetik açıdan kötü bir görünüm oluşur. Böyle bir sorun yaşadığınızda telefonunuzu korumak için BUFF ekran koruyucuları tercih edebilirsiniz. Kalın yapılı, şeffaf bu ekran koruyucular sayesinde telefonunuzun kendi ekranı zarar görmekten kurtulur. Dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanım olanağı sunarlar. Farklı telefon modellerine uyumlu ekran koruyucular arasından telefonunuza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

BUFF’ta yer alan ve birbirinden işlevli özelliklere sahip bu teknolojik ekipmanlar ve ürünlere Avansas ile ulaşabilirsiniz. BUFF’un farklı ürünlerini sizler için bir araya getiren Avansas, hızlı ve güvenceli teslimat gibi olanaklar da sunar. Bu sayede güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir ve BUFF kalitesini elde edebilirsiniz.