Maratem

Toplam 0 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Aradığınız Ürünü Bulamadınız mı?

Eczacıbaşı Profesyonel’e bağlı temizlik ve hijyen ürünü Maratem, yüksek kalitesi ve her bütçeye uygun alternatifleri ile yaşam alanlarına maksimum hijyen sunuyor. Maratem’in geniş ürün çeşitliliği ile hem evlerde hem de ofis ortamında; sağlıklı bir yaşam için en önemli detaylardan biri olan temizlik ihtiyacı son derece hızlı bir biçimde sağlanıyor.

Maratem Ofis Temizlik Ürünleri ile Çalışma Alanlarında Maksimum Hijyen

Aynı anda çok fazla kişinin bulunduğu alanlarda temizlik sorunu hiç kuşkusuz kaçınılmazdır. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan dezenfektan etkili Maratem ürünleri, hastanelerde; çamaşırhanelerde; otellerde ya da ofislerde ortaya çıkan hijyen ihtiyacını gidermede oldukça etkilidir. Maratem ofis temizlik ürünleri, geniş ürün yelpazesi ile farklı kullanım amaçlarına ve hijyen taleplerine yanıt verir. Bakteri ve virüslere karşı yüksek etki sunan alkol bazlı el dezenfektanları ve antiseptikleri 5 litrelik, 1 litrelik, 250 ml’lik ve 100 ml’lik paketleri ile farklı kullanım ihtiyaçlarına uygundur. Buna ek olarak kaliteli yapıları ile temizlik ihtiyacınızı cildinizi tahriş etmeden karşılar. Öte yandan, Maratem yüzey temizleyiciler ise yüzeylerde ortaya çıkan virüs ve bakterileri yok etmede oldukça başarılıdır. Kalabalık çalışma alanlarında maksimum temizlik elde etmek için farklı boyutlardaki ambalajlarda satışa sunulan dezenfektan etkili çamaşır sularını ve yüzey temizleyicileri Avansas’ta bulabilir; güvenilir bir biçimde satın alabilirsiniz.

Maratem El Dezenfektanları ile %100 Koruma

Virüs ve bakterilere karşı etkin koruma sağlayan Maratem el dezenfektanları, yüksek alkol oranları ile salgın hastalıkların bulaşmasına engel olur. Hem toplu alanlarda kullanıma uygun olan hem de kişisel olarak kullanabileceğiniz el dezenfektanları arasından ihtiyacınıza en uygun olan ürün çeşidini seçerek satın alabilirsiniz. Her biri dermatolojik olarak onaylı olan Maratem el dezenfektanları’nı en uygun fiyat seçenekleri ile Avansas’ta bulabilirsiniz.

Maratem ile Tuvalet ve Banyolarda Yüksek Temizlik

Eczacıbaşı’nın uzun yıllara dayanan deneyimi ile tüm yaşam alanlarında maksimum hijyen vaadeden markası Maratem; temizlik ihtiyacının en çok hissedildiği mekanlardan biri olan tuvalet ve banyo temizliğinde de tercih edilir. Hem sıvı hem de köpük formu ile öne çıkan  Maratem sıvı sabunlar, cilt üzerinde herhangi bir tahrişe neden olmaz. Temizlik ihtiyaçlarını mükemmel bir biçimde sağlamasına ek olarak, kaliteli ambalajları ile uzun süreli kullanım imkanı tanır. Maratem yüzey dezenfektanları ve yüzey temizleyicileri ise tuvalet ve banyo zeminlerinde yaşayan ve hastalıkları bu alanlardan itibaren yaymaya başlayan virüsleri yok etmeye karşı yüksek etki sağlar.

Maratem Mutfak Temizlik Ürünleri

Hem endüstriyel mutfaklarda hem de ev mutfaklarında tercih edilen Maratem mutfak temizlik ürünleri, her türlü lekenin ve kirin giderilmesinde etkili özellikleri ile öne çıkar. Bakterilere karşı etkili bir dezenfeksiyon sağladığı bilinen Maratem mutfak temizlik ürünleri, özellikle de çalışma ortamlarının temizliği için idealdir. Mutfak temizliğinde maksimum performans sunan Maratem ürünleri, daha ilk kullanımda yüksek kalitesini ortaya koyar. Maratem mutfak temizlik ürünleri içerisinde bulunan aktif maddeler ile hem yağ lekelerini hem de kurumuş lekeleri anında giderir.

Maratem Bulaşık Deterjanları

Maratem bulaşık deterjanları, kullanıcılarına kusursuz hijyen vaad eder ve endüstriyel mekanları maksimum temizlik ile tanıştırır. Güçlendirilmiş formülü ile en zorlu lekeleri dahi kolaylıkla çıkaran bulaşık deterjanları kusursuz bir temizlik sunar. Endüstriyel bulaşık makinelerinde kullanacağınız kaliteli bir bulaşık deterjanı arıyorsanız Avansas’ta bulabileceğiniz Maratem bulaşık deterjanlarını tercih edebilirsiniz.

Maratem Sabunlar ile Etkin Koruma

Doğa dostu formülü ile çevreci bir kullanım sunan Maratem sıvı sabun, yüksek kaliteli yapısı ile cilt üzerinde herhangi bir irritasyona neden olmaz. Eczacıbaşı kalitesi ile üretilen diğer tüm Maratem ürünleri gibi sıvı sabunlar da son derece sağlıklıdır. Sadece küçük bir miktarda dahi maksimum temizliği hissedebileceğiniz  Maratem sıvı sabunlar, 5 litre ve 20 kilogramlık ambalajları ile uzun süreli kullanım sunar. Ellerinizde derinlemesine temizlik aradığınız anlarda imdadınıza yetişen Maratem markasına ait sıvı sabunları Avansas’ta bulabilirsiniz.

Maratem Çamaşır Suları ile Zorlu Lekelere Elveda

Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan Maratem çamaşır suları, dezenfektan etkili bir yapıya sahiptir. Su ve alkaliye dayanıklı tüm yüzeylerin temizliğinde gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Maratem çamaşır suları, hem yüzey temizliğinde hem de çamaşırlarınızın temizliğinde etkilidir. Sağladığı yüksek hijyen etkisi ile ortamda oluşan kötü kokuları da engeller.