Ürün Kodu: 64157

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Çöp Torbası Jumbo Boy Kalın 80 cm x 110 cm Mavi Tek Rulo

Product State: A0
  • Tek ruloda 10 yaprak
  • 90 litre hacimli
  • Doğa dostu malzeme
  • Jumbo Boy Çöp Torbası
  • 80 cm x 110 cm ebat 

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Avansas Çöp Torbası Özellikleri
Ebat80cm x 110 cm
MalzemeDoğa dostu
BoyJumbo
Büzülü uçMevcut
Çöp kovalarınaUygun
AkıtmaYapmaz
İnceliği/KalınlığıMikron
RenkMavi
Mikron55
Paket içi10
Ofis kullanımınaUygundur
Ev kullanımınaUygundur

Güven damgası alan e-ticaret sitesi Avansas, alışverişin online olarak kolay ve gönül rahatlığıyla yapılabilmesini sağlıyor. Güvenilir olan Avansas markasının, jumbo boy çöp torbası; sağlamlığı, akıtma yapmaması ve her kovaya uygun yapısıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Ev ve ofis başta olmak üzere istediğiniz yerde kullanıma uygundur. Çöp poşetleri üretildikleri ham madde gereği oldukça dirençli ürünlerdir. Bu sayede, çöpler içinde oluşan zararlı kimyasalların çöp kovasına bulaşmasını önler ve çöp kutularının ömrünü uzatır.

Çöp kovalarının temizliği her yaşam alanında etkin bir şekilde yapılamayabilir. Çöp kovalarının yıkanması ve suyla temizlenmesi özellikle ofis ortamları içerisinde oldukça zordur. Bu anlamda kullanacağınız çöp torbaları, ofis gibi ortamlarda kova temizliğini de sağlanabilir hale getirecektir.

Avansas Çöp Torbası Sağlam mıdır?

Avansas’ın doğa dostu malzemelerden üretilen jumbo boy çöp torbasının tek rulosunda 10 yaprak bulunması; torbanın yırtılmasını, dağılmasını engeller. Ürün mikron kalınlığına sahiptir. Bu özelliği ile dayanıklıdır ve uzun süreli kullanımlara uygunluk gösterir. 80 cm x 110 cm boyutu ile her kovaya uygunluğunu ve sağlamlığını kanıtlamış bir üründür.

Avansas Çöp Torbası Koku Yapar mı?

Atık malzemelerden üretilmediği için kötü koku yapmaz. İş yeriniz de dâhil sıkıntı yaşamadan güvenle kullanım sağlayabileceğiniz bir üründür. Güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde fabrika gibi büyük iş yerlerindeki atık döngüsünü sağlamak için sıkça kullanılır. Rulonun kopma yerlerinin düzgün olması sayesinde rulodan ayrılırken yırtılma veya kopmama gibi sorun yaşamanız ortadan kalkar.

Avansas Çöp Torbası Akıtma Yapar mı?

Torbanın genel yapısı oldukça dayanıklıdır. Bu da atık, su sızıntısı gibi sorunları ortadan kaldırma fırsatı sunar! Yıldız dikiş yapısına sahip olduğu için akıtma ve sızdırma yapmayan özelliği ile tüketicilerin en çok tercih edilen ürünü olmuştur. Dayanıklı yapısı ve çabuk yırtılma yapan dokusu ile katı ve sıvı atıkların en iyi şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olur.

Avansas Çöp Torbası Çöp Kovasıyla Uyumlu mudur?

Jumbo Boy Çöp Torbası 80 cm x 110 cm boyutu ile kullanabileceğiniz birbirinden farklı birçok çöp kovasına uygun olmaktadır. Satın almadan önce kovanızın ölçülerine göz atarak, uygun çöp poşeti boyutunda seçiminizi yapabilirsiniz.

Avansas Çöp Torbası Fiyatı Uygun mudur?

Ürünün fiyatları her bütçeye hitap edecek bir skaladadır. Hem iş yeri hem ev kullanımları için ideal çööp torbaları, uygun fiyat seçenekleri ile her kullanıcının beğenisini topluyor. Uygun fiyata etkin bir temizlik sağlamak, Avansas çöp torbası ile oldukça kolay!

Avansas Çöp Torbası Ne Zaman Teslim Edilir?

avansas.com üzerinden vereceğiniz tüm siparişlerde hızlı ve güvenilir bir kargo imkanı bulunur. Özellikle hızlı teslimat avantajından yararlanabilecek bir konumdaysanız, siparişinizi diğer ürünlere göre daha erken almanız mümkün.Eğer hızlı teslimat bölgesi içerisinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Çöp Torbası Jumbo Boy Kalın 80 cm x 110 cm Mavi Tek Rulo
11,60 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.