Ürün Kodu: 64160
Ürün Barkodu: 8699897313281

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Çöp Torbası Jumbo Boy Siyah 10'lu Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Tek ruloda 10 adet
  • 38 Mikron
  • 80 cm x 110 cm
  • Yıldız dikişli

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Hem evde hem işletmelerde en büyük harcamalardan biri temizlik giderleridir. Temizlik malzemelerinde kaliteli ve dayanıklı markalar tercih edilmezse hem masraflar daha da büyür, hem de gerekli hijyeni sağlamak konusunda bazı sıkıntılar yaşanabilir. Özellikle çöp torbaları bu konuda büyük önem taşır. Tüm atık bir süre çöp torbalarında saklanır ve torba dolunca dışarı çıkarılır. Bu yüzden çöp torbasının sağlıklı malzemeden üretilen, koku yapmayan, sızdırmayan malzemelerden üretilmiş olması gerekir. 

RenkSiyah
Ölçüler80 cm x 110 cm
Gramaj290
Paket içi miktar10
Mikron (Çift kat)38
Hacim90

 

Avansas çöp torbası, yüksek kalitesi sebebiyle tüm işletmelerde temizlik personelinin işini kolaylaştırır. Doğa dostu malzemeden üretilen Avansas jumbo boy çöp torbası, geniş hacmi sebebiyle yüksek miktarda atığı muhafaza edebilir. Çöp çok ağır olsa bile, çift katlı 38 mikron dokusu sebebiyle kolay kolay dağılmaz, yırtılmaz. Kalın ve sağlamdır, bu yüzden taşınırken kötü sürprizler yaşatmaz. 

Ayrıca, piyasadaki alternatifleri gibi atık malzemelerden üretilmediği için kötü kokmaz. Üretiminde en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edildiği için doğa dostudur, sağlığa zararlı değildir. Siyah renkteki çöp torbası 80 x 110 santimetre ölçülerindedir. 290 gram olan bir pakette 10 adet jumbo boy çöp torbası bulunur.

Bir çöp torbasının en önemli özelliği akma, sızdırma yapmamasıdır. Avansas çöp torbasının alt kısmı yıldız dikişlidir. Yani iki taraflı bir koruma sağlar. Bu yüzden içindeki tüm atığı muhafaza eder, akma ya da sızma yaşanmaz. Torbanın çift katlı kalın yapısı, büzgülü ağzı ve yıldız dikişli alt kısmı evde ve işletmedeki tüm atığı tahliye edilene kadar güvenle muhafaza eder. 

Avansas Jumbo Boy Çöp Torbası Hangi Çöp Kovaları İçin Uygundur?

Temizlik ürünleri kategorisinde en yüksek masraf kalemlerinden biri olan çöp torbası maliyetini düşürmek için hem kaliteli hem de ekonomik ürünler tercih etmeniz gerekir. Avansas jumbo boy çöp torbası bu ürünlerden biridir. Jumbo boy, özellikle işletmelerin ihtiyaçları için üretilmiştir. 80 x 110 santimetre olan Avansas çöp torbası büyük çöp kovalarında rahatlıkla kullanılabilir. Yaygın olarak kullanılan tüm çöp kovalarıyla uyumlu olacak şekilde üretilmiştir. Geniş hacmi ve çift katlı dayanıklı yapısı sayesinde yüksek miktarda çöpü rahatlıkla taşıyabilir.

Avansas Jumbo Boy Çöp Torbası Rulodan Kolayca Koparılabilir Mi?

Piyasadaki bazı çöp torbalarının kesim yerleri düzgün olmadığı daha rulodan ayrılırken yırtılabilmekte ya da kullanım sırasında zorluk çıkarabilmektedir. Ancak Avansas büyük çöp torbasının kaliteli kesimi sebebiyle çöp torbası, rulosundan tek hamlede kolayca ayrılır. Böylece acil durumlarda hemen imdadınıza yetişir. 

Boyutu, alternatiflerine göre oldukça büyük olduğu için ve kalın olarak üretildiği için sağlamdır, kolay taşınır. Yıldız dikişleri sayesinde sıvıyı asla sızdırmaz. Torbanın büzgülü ağzı da çöpü tam olması gerektiği gibi muhafaza ederken taşıma kolaylığı da sağlar. 

Avansas Çöp Torbası Jumbo Boy Çöp Poşeti Akıtma Yapar Mı?

Evde ve işletmelerde çöpe atılan atıklardan zamanla sular sızar ve çöpte birikir. Çöp kovasından kaldırılan dolu çöp torbaları eğer kaliteli değillerse bu aşamada akıtma yapabilirler. Ancak Avansas kaliteli çöp torbası alt kısmındaki yıldız dikişleri sebebiyle sızma, akıtma yapmaz. 

Yıldız şeklindeki dikişler çöpü çift taraflı olarak desteklemekte ve altta biriken sıvının tutulmasını sağlamaktadır. Ayrıca çöp torbasının kalın ve dayanıklı yapısı sebebiyle dağılma, yırtılma ya da ayrılma gibi sorunlar yaşanmadığı için çöpler güvenle muhafaza edilir. 

Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilen Avansas jumbo boy çöp torbası, kalitesi ve fiyatıyla tercih sebebidir. En kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlarla Avansas’tan alarak temizlik giderlerinizi düşürürken kaliteden ödün vermemiş olursunuz. 

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Çöp Torbası Jumbo Boy Siyah 10'lu Paket
36,96 TL
KDV
DAHİL

Bu ürünü Çok Al Az Öde kampanyası ile alırsanız 221,76 TL tasarruf edebilirsiniz.

Avansas Çöp Torbası Jumbo Boy 80 cm x 110 cm Siyah Tek Rulo 75 Adet

Birim Fiyat: 34,00 TL

Bu ürünü Çok Al Az Öde kampanyası ile alırsanız 11,09 TL tasarruf edebilirsiniz.

Avansas Çöp Torbası Jumbo Boy 80 cm x 110 cm Siyah Tek Rulo

Birim Fiyat: 35,85 TL

Bu ürünü Çok Al Az Öde kampanyası ile alırsanız 27,72 TL tasarruf edebilirsiniz.

Avansas Çöp Torbası Jumbo Boy 80 cm x 110 cm Siyah Tek Rulo

Birim Fiyat: 35,11 TL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.