Ürün Kodu: 64162
Ürün Barkodu: 8699897316664

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Çöp Torbası Mini Boy Şeffaf 40'lı Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Tek ruloda 40 adet
  • 16 Mikron
  • 40 cm x 50 cm
  • Sızdırmaz

Ürün Hakkında

 

Avansas Çöp Torbası Mini Boy 40 cm x 50 cm Şeffaf Tek Rulo

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

Genel Bilgiler
Ölçüleri 40 cm x 50cm
Yapısı Şeffaf
Biçimi Tek rulo
Ürün tipi Günlük
Boyutu Mini boy
Adet 40 Yaprsak

 

Avansas çöp torbası mini boy, gerek evlerde gerekse iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek dayanıklı ve kaliteli bir üründür. İster boyutu ister dayanıklılığı açısından değerlendirilsin, her iki özelliği ile de kullanım avantajları sağlamaktadır. Yaşadığımız alanlarda en büyük ihtiyacımız hijyenin sağlanmasıdır. Bu sebepler özellikle çöpler için kullandığımız çöp poşetlerinin kaliteli, sızdırmaz ve dayanıklı olmasıdır. Avansas çöp torbası mini boy tüm bu kriterleri taşımaktadır.

 

Avansas Çöp Torbası Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

 

Kaliteli malzeme ile üretilmiş olan Avansas çöp torbası oldukça dayanıklı ve kalitelidir. Akma ve sızdırma yapmaz, dayanıklılığı sayesinde alabileceği hacimlerde içerikle kolay yırtılmazdır. Bu da kullanıcıya büyük bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü atık maddelerin muhafaza edildiği malzemeler hijyen açısından güven vermelidir. Bu tür ürünlerin çok çabuk dağılması, hemen yırtılması ya da ince olması, kullanımlarını sağlıksız hale getirmektedir. Bu sebeple çöp poşeti seçerken sağlamlığı çok önemli bir kriterdir. Kullanıcının bu kriterlerini yerine getiren Avansas çöp torbası kullanıcılarını memnun bırakmakta ve tercih edilen bir ürün olmaktadır.

 

Avansas Çöp Torbası Mini Boy Kullanışlı mıdır?

 

Satın aldığımız herhangi bir ürünün kullanışlı olup olmaması kullanacağımız alanlara, kullanma amaçlarımıza göre değişkenlik göstermektedir. Avansas çöp torbası mini boy özellikleri bakımından oldukça iş gören bir üründür ve boyut olarak kullanım alanlarının uygunluğuna göre oldukça kullanışlıdır. Alanı dar olan yerlerde ya da sık çöp poşeti değiştirilmesi gereken küçük ve koku yapma ihtimali yüksek olan yerlerde kesinlikle kullanmamız gereken bir boyuttadır. Örneğin küçük bir mutfakta büyük bir çöp kovası kullanma imkanı olmayan kullanıcılar genellikle küçük boy çöp kovaları ile bulundukları alanı ergonomik kullanmak zorunda kalmaktadırlar. Küçük alanlarda büyük boy çöp kovası kullanmanın koku yapma ihtimali de mini boy kullanımını avantajlı hale getirmektedir. İşte Avansas çöp poşeti mini boy, özellikle bu tür mekanlarda dayanıklılığı ile kesinlikle tercih edilmelidir.

 

Avansas Mini Boy Çöp Poşeti Avantajlı Mıdır?

 

Avansas mini boy çöp poşeti fiyatı ve özellikleri bakımından avantajlı mıdır ya da ne türlü avantajlar sağlamaktadır? Bu tür ürünlerde kullanıcının önceliği ürünün kalitesi ve dayanıklılığı olduğu kadar aynı zamanda fiyatıdır. Her ekonomiye uygun olması, sık kullanılan bu türlü ürünlerin ev ekonomisini de sarsmaması gerekmektedir. Avansas çöp torbası mini boy 40 cm x 50 cm şeffaf tek rulo fiyatları incelenmek üzere sitemizde sizleri beklemektedir! Fiyatının yanı sıra, avantaj sağlayan bir diğer özelliği büzgülü olmasıdır. Bu hem taşıma ergonomisi sağlamakta hem de dökme saçılma gibi durumların önüne geçmektedir bu bir diğer avantajıdır.

 

Avansas Çöp Poşeti Güvenli midir?

 

Atık maddelerden yani çöplerden bahsediyorsak, sağlığımızdan da bahsediyoruz demektir. Bakteri oluşumu veya çürümüş, bozulmuş maddeler düşünüldüğünde çöp poşeti kullanırken güvenli olup olmadığına kesinlikle dikkat etmek gereklidir. Peki çöp poşeti söz konusu olduğunda güvenlik ne demektir? Bir çöp poşeti, akıtma sızdırma yapmamalı, çok çabuk dağılmamalı ve kullanıldığı çöp kovaları ile uyumlu olmalıdır. Buna ek olarak ince olmamalı, çabuk yırtılmamalıdır ve rulodaki yırtılma yerleri düzgün ve sorunsuz olmalıdır. Rulodan ayırılırken oluşan fark etmediğimiz yırtılmalar akma ve sızmaya sebep olacaktır. Bu da hijyen için hiç uygun değildir. İşte Avansas çöp poşeti mini boy tüm bu özellikleri ile hijyenik ve güvenlidir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Çöp Torbası Mini Boy Şeffaf 40'lı Paket
26,71 TL
KDV
DAHİL

Bu ürünü Çok Al Az Öde kampanyası ile alırsanız 420,56 TL tasarruf edebilirsiniz.

Avansas Çöp Torbası Mini Boy 40 cm x 50 cm Şeffaf Tek Rulo 75 Adet - Çok Al Az Öde

Birim Fiyat: 21,10 TL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.