Ürün Kodu: 66514
Ürün Barkodu: 8699916116299

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Multipen Permanent Asetat Kalem Kırmızı M Uç

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 1 mm uç kalınlığı
  • Silinmeye ve suya karşı dayanıklı
  • Cam ve plastik yüzeylerde kullanılabilir
  • Çabuk kuruyan mürekkep

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Multipen M Asetat Kalemi Özellikleri
RenkKırmızı
Uç Kalınlığı1 mm
Mürekkep ÖzelliğiSilinmez, Suya Dayanıklı
Kullanım AlanıCD, DVD, Cam, Plastik
MateryalMetal

Multipen M asetat kalemi kırmızı rengi sayesinde gözleri üzerine çeker. Metal materyalden üretilmiş olup, uzun süreli kullanılmaya elverişlidir Kullanım alanı daha çok DVD, CD ve cam plastik yüzeyler üzerine uygulanır. Multipen m asetat kalemi özellikleri doğrultusunda, silinmez bir mürekkebe sahiptir. Bundan dolayı da kaybolmasını istemediğiniz eşyalarınızı belirlemek için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Suya dayanıklı mürekkep özelliklerine de sahip olduğu için uzun süreli kullanım kolaylığı sağlar. Asetat kaleminin uç kalınlığı ise 1 mm ölçülerindedir. İnce ve kusursuz çizgiler karatabilmenize yardımcı olur.

Multipen M Asetat Kalemi Kaliteli midir?

Asetat kalemi, en başta okul olmak üzere birçok yerde kullanılan bir üründür. Bu ürün genellikle yazdığınızda kolay kolay silinmesini istemediğiniz alanlarda işinize çok yarayacaktır. Özellikle eczanelerde ilaçların üzerine yazı yazmak istediğinizde bu ürünü kullanabilirsiniz. Böylelikle ilaç kutularının üzerine yazdığınız yazılar asla kaybolmaz ve kolay okunur bir şekilde gözler önüne serilir. Uzun süreli kullanım kolaylığına sahip olan bu ürünü herkes rahatlıkla satın alabilir. Multipen M asetat kalemini, yazdığınızda silinmesini istemediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Asetat kalemi fiyatları ise herkes tarafından ulaşılabilir düzeydedir. Asetat kalemi yalnızca alkol yardımı ile çıkarılabilir. Onun haricinde kalem ile yazdığınız takdirde kolay kolay çıkmayan bir özelliğe sahiptir.

Multipen M Asetat Kalemi Dayanıklı mıdır?

Bir kırtasiye ürünü olan asetat kalemi, yumuşak ucu sayesinde gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. Bu ürünün uç özelliklerinin oldukça kaliteli oluşu ise içe göçmeleri engellemektedir. Bundan dolayı rahat bir şekilde kullanılabilir. Dış yüzeyinin metal materyalden üretilmiş olması, dayanıklı ve kaliteli bir ürün olduğunun göstergesidir. Ham madde seçiminde gösterilmiş olan özen sayesinde de başarılı ürün özelliklerini içerir. Özellikle yurt ve benzeri alanlarda kaybolmasının istenmediği ürünler üzerine, asetat kalemi ile bir belirleyici çizim yapılabilir. Suya dayanıklı özelliğine sahip olmasından dolayı asla kaybolmaz ve başka eşyalar ile karışmaz.

Multipen M Asetat Kalemi Kullanışlı mıdır?

Asetat kalemi kullanımı ve kullanım alanları incelendiğinde birçok alanda işlev gören üründür. Bundan dolayı da herkes mutlaka bu ürüne sahip olmalıdır. Asetat kaleminin satın alınması durumunda birçok alanda kullanışlı bir şekilde işlev görür. Okullarda kaybolmasının istenmediği notlar alınırken kullanılabilir. Yurt ve benzeri yerlerde ise eşyaların üzerine belirlilik yapılabilir. Eczanelerde eczacılar ilaç kutuların üzerine notlar alabilir. Bundan dolayı da oldukça kullanışlı bir materyaldir. Asetat kaleminin kullanım alanlarını sıralayacak olursak daha birden fazla mekân ve alanlar ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla bu kadar işlev alanına sahip olan başarılı ürünün herkes tarafından satın alınması gerekir.

Multipen M Asetat Kalemi Uzun Süreli Kullanım Kolaylığı Sağlar mı?

Multipen asetat kalemi, sağlam materyalden tasarlanmış olan bir üründür. Bu ürünün iç mekanizması ise oldukça kalitelidir. Mürekkep hacmi ve uç kalınlığı sayesinde de uzun süreli kullanım kolaylığı sağlar. Her alanda ve mekânda kullanılabilir özellikleri içerir. Bundan dolayı da oldukça kullanışlı ve kaliteli bir üründür. Ergonomik yapısı ve ideal görünüme sahip olması dolayısı ile her alana uyum sağlar. Her çalışma masasında mutlaka barındırılması gereken bir üründür. Özelliklerinin geniş yelpazede kullanışlı ve üst düzey kaliteye sahip olması dolayısıyla, kullanım kolaylığı sağlayan bir üründür. Başarılı kırtasiye ürününü satın almak ise bir tık uzağınızda! Sizler de hemen avansas.com adresini ziyaret ederek, geniş kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünü satın alabilirsiniz. Kolay ve pratik bir alışveriş ile ayakkabı maliyetinden de kurtulabilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, ürününüz 1 iş günü içerisinde size ulaşacaktır.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Multipen Permanent Asetat Kalem Kırmızı M Uç
18,98 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.