Ürün Kodu: 81250
Ürün Barkodu: 4960999655567

Marka : Canon

Product State: A0

Canon CEXV 33 Siyah Orijinal Toner

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 14.600 sayfa baskı kapasitesi
  • 24 ay garantili
  • Kusursuz performans
  • Siyah renk
  • Kaliteli baskı

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Baskı KalitesiÇok İyi
RenkSiyah
Baskı Kapasitesi14.600 Sayfa
Ev KullanımıUygun
Ofis KullanımıUygun
Uyumlu Yazıcı ModelleriCanon IR-2520-2525-2530

Canon CEXV 33 siyah toner, evinizde, iş yerinizde, ofisinizde, okulda ve dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz bir tonerdir. Uygun modelde bir Canon yazıcı ile kullanıldığında yazının ömrünü artırdığı gibi kalitesini de artıracaktır. Canon CEXV siyah toner ile yüksek kalitede, net, yumuşak çıktılar alabilirsiniz. Üstelik 14.600 sayfa baskı kapasitesi bulunan bu toneri oldukça uzun bir süre kullanabilir, çok fazla sayıda çıktıyı pratik bir şekilde alabilirsiniz. Canon, bulunduğu piyasada kalitesi ile öne çıkan bir markadır. Canon tonerler de bu kaliteden ödün vermemektedir.

Canon CEXV 33 Siyah Toner Fiyatı Uygun mudur?

Canon, bulunduğu piyasada ürünlerinin kalitesi, yüksek performansı ve pratikliği ile öne çıkan markalardandır. Teknolojinin gelişmesinden Canon marka da tonerleri de geri kalmamıştır. Canon CEXV33 siyah toner yüksek performans ile çalışarak uzun süre ve çok fazla sayıda baskı alabilmenizi sağlamaktadır. Üstelik bu süre içinde kalitesinden de ödün vermeden baskı yapmaktadır. Bu özellikleri ve kolaylıkları göz önünde bulundurulduğunda Canon CEXV siyah toner oldukça uygun bir fiyata satılmaktadır. Canon CEXV siyah toner, kullanım süresi, baskı kalitesi ve kullanım pratikliği kullanıcısını memnun edecektir.

Canon CEXV 33 Siyah Toner Kullanım Ömrü Uzun mudur?

Ofislerde, iş yerlerinde, okullarda ve bu gibi yerlerde çok fazla sayıda çıktı alınması gerekmektedir. Üstelik bu çıktıların da net, okunur, canlı renklerde ve kaliteli olması gerekmektedir. Bu noktada Canon CEXV 33 siyah toner uyumlu model bir Canon yazıcı ile kullanıldığında ihtiyaçları ve beklentileri karşılayabilmektedir. 14.600 sayfaya kadar baskı kalitesi ile uzun süre kullanım sağlamaktadır. Bu sayede çok fazla çıktıyı kolayca alabilirsiniz. Üstelik Canon CEXV 33 siyah toner bu kullanım süresi boyunca kalitesinden ödün vermez ve yüksek performansta çalışmaya devam eder. Aynı zamanda Canon yazıcınızın ömrünü orijinal Canon tonerler kullanarak uzatabilir ve ileride çıkacak problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Canon CEXV 33 Siyah Toner Kaliteli Baskı Verir mi?

Canon CEXV 33 siyah toner oldukça net, yüksek kalitede çıktılar alabilmenizi sağlar. Üstelik uyumlu modelde bir Canon yazıcı ile kullanıldığında yazıcının da performansını artıracaktır. İş yeri, ofis gibi yerlerde çok fazla sayıda çıktı alınması gerekir ve aynı zamanda bu çıktıların okunabilir, net, canlı renklerde ve kaliteli olması şarttır. Bu durumda Canon CEXV 33 siyah toner, bu ihtiyaçların giderilmesinde yardımcı olabilir. 14.600 sayfa baskı kapasitesi ile uzun süre kullanılabilmesinin yanı sıra aynı zamanda kalitesinden de ödün vermez. Canon CEXV 33 siyah toner ile mükemmel denebilecek kalitede çıktılar elde edebilirsiniz.

Canon CEXV 33 Siyah Toner Ofiste Kullanılır mı?

Canon CEXV 33 siyah toner, uyumlu modelde bir Canon yazıcı ile kullanıldığında oldukça uzun süre kullanılabilir ve yüksek kalitede çıktı alabilmenizi sağlar. Ofis ve iş yeri gibi alanlarda yazıcılar çok fazla ve sık kullanılmaktadır. Aynı zamanda alınan çıktıların yüksek kalitede olması gerekmektedir. Canon yazıcı ve tonerler bu ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Ofis, iş yerine alınan bir Canon CEXV 33 siyah toner ve Canon yazıcı, çalışanların işlerini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Yüksek kalitede en iyi baskıları alabilmenizi sağlayacak olan Canon CEXV 33 siyah toner, türevleri ve onlara uyumlu Canon yazıcılar, avansas.com adresinde sizi beklemektedir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Canon CEXV 33 Siyah Orijinal Toner
2.097,94 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.