Ürün Kodu: 59594
Ürün Barkodu: 8697445541254
Product State: A0

Demlik Ağzı Süzgeci Metal Tekli

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Pratik
  • Tüm çaydanlıklarla uyumlu
  • Paslanmaz malzeme
  • Demlik ağzı süzgeci

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Demlik Ağzı Süzgeci Özellikleri
MateryalPaslanmaz metal
Uyumlu olduğu ürünlerTüm çaydanlıklar
ŞekilYuvarlak
SabitlikSabitlenebilir, çıkarılabilir
BakımBulaşık makinesinde yıkanabilir

Lezzetli bir çay içmek için kullandığınız materyaller büyük önem taşır. Çayı demlerken çay otu kullanmak maksimum lezzeti sağlamak için çok önemlidir. Fakat çay otu kullanıldığında ve bu otlar bardağınıza kaçarsa çay keyfinizi bozabilir. Bu otların çay keyfinizi bozmaması için süzgeçler oldukça kullanışlı aletlerdir. Demlik ağzı süzgeci çaydanlığın ağız bölümüne kolaylıkla takılarak bu tür bir durumla karşı karşıya kalmanızı engeller. Paslanmaz materyalden üretilen ürün oldukça kullanışlıdır. Temizliğini çok kolay bir şekilde sağlayabileceğiniz ürünü kullanarak siz de çayınızın lezzetini artırabilirsiniz.

Demlik Ağzı Süzgeci Kaliteli midir?

Çay içerken kullandığınız çay otları süzgeç kullanılmaması halinde bardağınıza geçerek çayınızda acılık yaratır. Bu durumu engellemek için süzgeçler oldukça önemlidir. Demlik içerisinde kullanılan süzgeçler sürekli olarak çaydanlığa sabit bulundukları için kaliteli olmaları büyük önem taşır. Kalitesiz materyallerden üretilen ürünler kısa sürede kullanılmaz hale getirilir. Ayrıca bu tür bir ürünü çaydanlığınızda bulundurmak sağlığınız açısından oldukça zararlı olabilir. Demlik ağzı süzgeci yüksek kalite metal materyalden üretilir. Ürünün üretildiği materyal paslanmaz özelliktedir. Böylece bu süzgeç uzun süre kullanılmaya devam edilebilir. Paslanmaz olduğu için çaydanlığın içerisinde uzun süre kaldığında dahi sağlığınızı tehdit etmez. Bu sayede ürünü güvenle istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Demlik Ağzı Süzgeci Kullanışlı mıdır?

Çay demlediğinizde çay otu kullanmak lezzet açısından oldukça önemlidir. Poşet çaylar doğal çay otunun lezzetini karşılayamazlar. Fakat çay otu kullanırken otların bardağınıza geçmemesi için süzgeç kullanmanız gerekir. Süzgeçler elde kullanılan manuel küçük süzgeçler ve demlik ağzı süzgeçleri olarak ikiye ayrılır. Küçük süzgeçleri kullanırken tek tek her bardağı dolduruşunuzda süzme işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Bu durum bir süre sonra çok can sıkıcı hale gelebilir. Özellikle kalabalık bir grup ile çay içerken bu tür bir ürün oldukça kullanışsız olur. Demlik ağzı süzgeç ise demliğin ağzına sabitlenerek kullanılır ve bu özelliği sayesinde son derece kullanışlıdır. Tek yapmanız gereken süzgeci demliğe yerleştirmek ve çayınızı içmek olur.

Demlik Ağzı Süzgeci Kolaylıkla Temizlenebilir mi?

Demlik ağzı süzgeci gün içinde çok sık kullanılan ürünlerdir. Bu ürün demliğin ağzına sabitlenerek kullanıldığı için sürekli olarak çay içerisinde bulunur. Ayrıca süzme işlemi sırasında çay otlarının bir kısmı süzgece takılabilir. Bu durumun sorun yaşamanıza sebep olmaması için ürünün temizliği çok kolay olmalıdır. 

Demlik ağzı süzgeci paslanmaz metal materyalden üretildiği için rahatlıkla temizlenebilir. Ürün paslanmaz özelliğe sahip olduğundan kolaylıkla diğer bulaşıklarınızla birlikte ve aynı şekilde temizleyebilirsiniz. Ürün demlik ağzına takılarak kullandığı için çay otlarının büyük bir kısmı çaydanlığın içerisinde kalır. Bu sayede temizlik işlemi çok daha kolay hale gelir.

Demlik Ağzı Süzgeci Farklı Çaydanlıklar ile Kullanılabilir mi?

Demlik ağzı süzgeçleri herkes tarafından kullanılabilen, günlük hayatta oldukça rahatlık sağlayan ürünlerdir. Farklı kullanıcılar farklı demlik modelleri kullanabilirler. Tüm modellerin yapısı farklı olabileceği için uyumlu olacağı süzgeçler değişebilir. avansas.com’da rahatlıkla bulabileceğiniz demlik ağzı süzgeci metal model tüm çaydanlıklar ile uyum sağlayabilir yapıdadır. Bu sayede farklı kullanıcılar bu ürünü rahatlıkla kullanabilirler. 

Ürün yüksek kalitesiyle çok uzun süre kullanılabilir özelliktedir. Bu durum ürünün uzun vadede bütçeniz üzerinde oldukça pozitif bir etki yaratmasına sebep olur. Ürün fiyat performans oranıyla da kullanıcıların dikkatini üzerine çeker. Bu ürünü avansas.com a özel fırsatlar ile avantajlı bir şekilde güvenle edinebilirsiniz.

 

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Demlik Ağzı Süzgeci Metal Tekli
4,96 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.