Ürün Kodu: 62390

Marka : Planet

Product State: A0

Planet Uğurlar Temizlik Kovası Mavi 10 lt

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 10 lt temizlik kovası
  • Kolay ve rahat temizlik
  • Dayanıklı ve kaliteli
  • Mavi renk

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Ekran özelliği3,5" (inch), LCD ekran
Güç tüketimi Max. 50W
Ara yüz bağlantıUSB, LAN, RJ11
Ölçü280 x 260 x 315 mm
Yazılım güncellemeVar
Çıkış hazne kapasitesi250 Adet
Kademe sayım hızı800 adet /dakika
1000 adet /dakika  
1200 adet / Dakika
Çoklu para tanıma özelliğiVar
Sahte para yakalama oranı100%
Ödeme sistemi özelliğiVar

Özellikle bankalarda rastlanan para sayma makineleri, yüklü para alışverişinin olduğu her alanda kullanılır. Dual CIS özelliği ile sayımda hata yapmayan, sahte parayı net bir şekilde ayırt edebilen bir cihazdır. Sonuçları güvenilirdir. Dokunmatik ekranı kullanım kolaylığı sağlar. Sessiz çalıştığı için çalışma ortamlarına uygundur. 

Sahte parayı %100 ayırt edebilme özelliği cihazın en önemli avantajlarından biridir. Cihazın diğer bir avantajı para saymasının yanından talep edilen tutarda ödeme de yapabilmesidir. Numerik tuş takımı üzerinden girilen tutarı para sayma makinesi hesaplayarak çıkış 250 banknot kapasitesindeki çıkış haznesinde talep sahibi için hazırlar.

HTM Vision İki Katlı Karışık Para Sayma Makinesi Güvenilir midir?

Sahte para ayrımını %100 yapabilen cihaz gelişmiş teknolojisi sayesinde para sayarken hata yapmaz. Uzun çalışmalar ve denemeler sonucunda devreye alınarak piyasaya sürülen cihaz, tamir gerektirmeyen uzun ömürlü mekanik parçalara sahiptir. Dual CIS tarama teknolojisi sayım sırasında yapılabilecek hataların önüne geçilmesini garantiler. Zaman zaman flash diskten USB'ye veya online İnternet üzerinde güncellendiği için güvenilir bir sistem sahiptir. Taşınabilir bir cihazdır. Ayrıca Dual CIS ve 3D teknolojisi cihazın paranın değerini her yönden tanıyabilmesi için geliştirilmiştir. 

Farklı özellikteki paraları karışık sayma özelliği sayesinde aynı anda birden fazla para cinsini ayırt ederek aynı ayrı sayabilir. Otomatik para tanıma özelliği de farklı ülke paralarını tanımasına yardımcı olur. Teknolojik özellikleri ile HTM Vision iki katlı karışık para sayma makinesi oldukça güvenilirdir. 

HTM Vision İki Katlı Karışık Para Sayma Makinesi Sahte Parayı Tanır mı?

Cihaz bütün para türlerinde sahte parayı kesinlikle ayırabilme kabiliyetine sahiptir. Bu özelliği özellikle döviz yatırımcıları ve döviz ile işlem yapan işletmeler ve bankalar için önemlidir. 20 farklı ülke parasını para menüsünü değiştirmeye ihtiyaç duymadan otomatik olarak ayırt edebilmesi ise cihazın en dikkat çeken özelliğidir. Beklenmeyen bir durum olduğunda kullanıcıyı sesli, ışıklı ve yazılı ikaz gibi farklı yöntemler ile uyarır. Türkçe dil desteği ve dokunmatik LCD ekranı kullanım kolaylığı sağlar. Sayım sonucunu ekrana yansıtarak kullanıcı için ufak çaplı bir rapor oluşturur.

HTM Vision İki Katlı Karışık Para Sayma Makinesi Sağlam mıdır?

HTM Vision iki katlı karışık para sayma makinesi,çelik ve ABS malzemelerinden imal edilmiştir. Yıpranmaya ve aşınmaya dayanıklıdır. Bakım ve temizlik yaparken üst ve arka kapağın açılması yeterlidir. Anti jaming teknolojisi paranın sıkışmasını engellediği için cihaz kolay arızalanmaz. Sahte para dedektörünün yakaladığı paralar için ayrıca çıkarılabilen bir bölüm vardır. Besleme haznesi 750 banknot alabilirken çıkış haznesi 250 banknot alabilecek kapasiteye sahiptir. Dakika başına 800, 1000, 1200 adet gibi 3 farklı kademedeki sayım hızı miktara göre ayarlanarak cihazın performansına olumlu katkı sağlar. 

HTM Vision İki Katlı Karışık Para Sayma Makinesi Karışık Sayımda Açıklama Verir mi?

Cihaz TL, USD, EURO, GBP, RUB, SAR türünden paraları karışık sayma özelliğine sahiptir. Sayım işlemi bitikten sonra ekranda hangi paradan kaç adet olduğu görünür. Ayrıca paranın yönlerini ve düzenleyerek alıcının işini kolaylaştırır. Sayım anında paranın yönü ne olursa olsun kolayca seri numarasını alabilir.HTM Vision iki katlı karışık para sayma makinesine avantajlı fiyatları ile sayfamızdan ulaşabilir, avansas.com üzerinden güvenle sipariş edebilirsiniz. Hızlı teslimat bölgesi içerisindeyseniz siparişinizi 1 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Planet Uğurlar Temizlik Kovası Mavi 10 lt
48,23 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.