Ürün Kodu: 79355

Marka : Shazel

Product State: A0

Shazel Hazır Türk Kahvesi Seti Sade 10'lu Paket

Product State: A0
  • Sade Türk kahvesi seti
  • 10 adet bardak ile birlikte gelir
  • Cezveye ihityaç duymazsınız
  • En kaliteli kahve çekirdekleri
  • Sıcak su ile kahveniz 5 saniyede hazır

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
İçerik TürüSade 
Paket İçi Ürün Adedi10
Tek Paket Gramajı7 gram 
Hazırlanma Süresi 5 saniye
Kahve Sertliği Dengeli 

Shazel hazır Türk kahvesi seti ile sadece sıcak suyla cezveye ihtiyaç duymadan, çalışırken veya dinlenirken kahvenizi kolayca hazırlayabilirsiniz. Türk kahvesinden vazgeçmeyen ancak hayatlarının her anında ve her yerinde hız ve kolaylık arayan kahveseverler için, ürün araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucu özel olarak hazırlanmıştır. 

Shazel Hazır Türk Kahvesi Kaliteli midir?

Kaliteli kahve çekirdeklerinin özel yöntemlerle işlenmesi ile elde edilen Shazel hazır Türk kahvesi özellikleri ile tüm kahveseverlerin dikkatini çekmektedir. Brezilya’nın Rio'da Minas bölgesinde yetişen ve özenle seçilen Arabica kahve çekirdeklerinden elde edilmekte ve özel kavurma ve yöntemler ile hazırlanmaktır. Geleneksel Türk kahvesi lezzet ve görüntüsü sadece fincana sıcak su ekleyerek 5 saniyede elde edilebilir. Lezzetli kahve hazırlamak zor ve uzun süreli iken tüm bu zahmetlere katlanmadan ofiste, evde, piknikte veya araçlarda yani tüketilmek istenen her yerde kolayca hazırlayabilir ve tüketebilirsiniz. 

Shazel Hazır Türk Kahvesi Koku ve Kıvamı İdeal midir?

Bir kahve kokusunu özel kılan kahvenin tazeliğidir. Tazeliğini koruyan her pakette sıcak su ile birleşen türk kahvesinin geleneksel kokusu hissedilebilir. Türk kahvesinin kendine has keskin aroması korunarak hazırlanmıştır. Paket içerisinde 10 adet karton bardak ve tahta karıştırıcı bulunur. Paketteki kahve miktarına göre set içerisinde bulunan karton bardakların boyutu ayarlanmıştır. Böylelikle kahve bardağa eklenip su ile karıştırıldığında tam olarak ideal kıvam yakalanır. Bunu yanı sıra kahve içerisine konacak su miktarı tam olarak ayarlandığında ideal lezzet ve aroma da korunmuş olur. Kahve üzerinde oluşan yoğun ipeksi köpük kahveden alınan hazzı artırır. Sade içeriği Türk kahvesinin tadına varmak isteyenler için hazırlanmıştır. Fakat ben şekersiz yapamam diyenler için de şekerli ve orta-şekerli çeşitleri bulunur. Ambalajlı 7 gramlık paketleri bir içimliktir ve kahvenizin lezzetinin beklemeye bağlı hava ile temas ederek bozulmasını ve bayatlamasını önler. Kaliteli kahve çekirdekleri gerçek Türk kahvesi tadını sizlere ulaştırır.

Shazel Hazır Türk Kahvesi Lezzetli midir?

Kahve çekirdeklerinin tat ve aroması muhafaza edilerek hazır kahve üretimi yapılır. Geleneksel Türk kahve lezzetinin kahveseverlere tam olarak yansıtılması için birçok Ar-Ge çalışması hazırlanarak yöntemler denenmiş ve damakta en iyi lezzeti veren yöntem ile kahve çekirdekleri hazır kahveye işlenmiştir. Kahve çekirdeklerinin baharatımsı, odunumsu, meyvemsi ve tütünümsü tüm lezzet aromaları korunarak üretilmiştir. Bol köpüğü ve telvesi ile Geleneksel Türk kahvesi lezzetini damağınızda hissetmenizi sağlayacaktır. 

Shazel Hazır Türk Kahvesi Taze midir?

Kahve hava ile temas ettiğinde kahve içerisindeki yağ asitleri oksidize olur ve kahvenin özel aroması bozularak tadı acılaşır. Fakat özenle paketlenen her bir hazır türk kahvesinin havayla teması engellenerek çekirdek aroma ve tadının ilk günkü kadar taze olması sağlanır. Her paket tek fincanlıktır. Tek kullanımlık paketlerde sunulması ile kahvenin nem çekme özelliği, zamanla rutubetlenmesi gibi beklemeye dayalı olumsuz koşullardan etkilenmesi ve bayatlaması önlenir. Hazır Türk kahvesi 1 paket içerisinde 10 adet x7 gramlık ambalajlarda sunulmuştur. Hazır set halinde sunulması ürün fiyatını ekonomik ve erişilebilir kılmaktadır. 

Geleneksel tat ve aroması, sade, orta-şekerli, şekerli gibi birçok seçeneği ile Shazel Hazır Türk Kahvesi fiyatları için sizlerde sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız; siparişiniz, avansas.com güvencesi ile 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Shazel Hazır Türk Kahvesi Seti Sade 10'lu Paket
5,09 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.