% 30 İndirimli
Ürün Kodu: 20EZCW

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas 904 Fosforlu Kalem Turuncu 240'lı Paket-Çok Al Az Öde

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 1 - 4.5 mm dayanıklı uç kalınlığı
  • Yazım Kapasitesi: 500 m
  • Renk: Turuncu
  • Hızlı kuruyan kalıcı mürekkep

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir? 

Genel Bilgiler  
Marka Avansas
Model 904
Ürün Çeşidi Fosforlu Kalem
Üretim Yeri Güney Kore
Renk Turuncu
Materyal Polyester
Mekanizma Kesik Uç
Uç Kalınlığı 1 - 4,5 mm
Mürekkep Su bazlı
Yazım Kapasitesi 500 m
Ürün Boyutları 12x2x1 cm
Paket İçeriği 1 adet
Garanti 1 yıl

Ergonomi  
Kağıdın arkasına geçme yapar mı ? Hayır
iki farklı çizgi kalınlığı özelliği varmı ? Var ise mm bilgileri Evet
Kapak açık kaldığında kuruma yapar mı ? 2 saat
Suya ve ışığa dayanıklı mı ? Evet
Kokusuz mu ? Evet
Tekrar doldurulabilir mi ? Hayır

Dünyanın pek çok yerinde, üretim faaliyetleri işinde profesyonelleşmiş fabrikalarda yapılmaktadır. Bu sayede kalite garanti altına alınmış olur.

Avansas uzun süredir kendi ürünlerinin üretimini de yaptırmaktadır. Bu üretim faaliyetleri, işinde uzman personel ve makinelere sahip fabrikalarda yapılmaktadır. Dünya çapında büyük firmaların da üretim yaptırdığı bu fabrikalarda hazırlanan Avansas turuncu fosforlu kalem, yumuşak bir yazım deneyimi için tasarlanmıştır. 

Kore menşeili, yüksek mürekkep kaliteli turuncu fosforlu kalem, canlı renkleri sayesinde işaretleme yapılan önemli cümlelerin kolaylıkla fark edilmesini sağlamaktadır.

Turuncu fosforlu kalem 500 metrelik yazım kapasitesi ile oldukça uzun ömürlüdür. Dış yüzeyinin kaliteli malzemeden imal edilmiş olması sebebiyle sağlam ve dayanıklıdır. Kullanımı sırasında yaşanabilecek sert zemine düşme gibi durumlar sonucunda kolay kırılmaz.

Avansas 904 turuncu fosforlu kalem kullanılarak yapılan işaretlemeler, ürünün kaliteli mürekkebi sayesinde solmaz veya dağılmaz. Sağlam ve kaliteli yapısı sayesinde akıtma yapmaz.

Benzer ürünlerin kalitesiz yapıları sebebiyle kısa ömürlü olma ve uçlarında pamuksulaşma gözlemlenmektedir. Fakat Avansas 904 turuncu fosforlu kalem, dünya markası firmaların da üretim yaptırdığı fabrikalarda imal edilmiştir. 

Kısacası, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi Avansas, fosforlu kalem kalitesinden de asla ödün vermemektedir. Bu sebeple ürün uzun ömürlüdür ve ucunda pamuksulaşma kesinlikle olmaz. 

Avansas 904 Turuncu Fosforlu Kalemin Mürekkebi Çabuk Kurur Mu? 

Turuncu fosforlu kalem işaretleme yapıldığı yüzeyde hızlı kuruyan mürekkebi sayesinde etrafa bulaşmaz. Rengini korur; solma yapmaz. Uygulandığı yüzeyde çabuk kurumasına karşın, dayanıklı haznesinde bulunan mürekkep uzun ömürlüdür.

Kalitesiz benzerlerinde, kısa süreli kullanım ömrü ve ürünün ucunda pamuksulaşma görülmektedir. Avansas 904 turuncu fosforlu kalem kullanımında kaliteli yapısı sayesinde böyle durumlar yaşanmaz. Kalitesiz benzerlerine kıyasla oldukça uygun fiyatlıdır. 

Avansas 904 Turuncu Fosforlu Kalem Sağlığa Zararlı Mıdır?

Tüketiciye sunulan ürünler, bazı durumlarda sağlık için tehdit oluşturabilmektedir. Ucuza mâl ederek kârı arttırmak gibi amaçlarla kullanıcıların sağlıklarını hiçe sayan markaların aksine Avansas marka turuncu fosforlu kalem, büyük markaların üretimini gerçekleştirdiği fabrikalarda imal edilmiştir. Bu sayede, ürünün kalitesinden kesinlikle taviz verilmemektedir. 

İşinde profesyonel personel ve uygun iş makineleriyle kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş Avansas marka fosforlu kalem, insan sağlığı için kesinlikle tehdit oluşturmamaktadır.  

Avansas 904 Turuncu Fosforlu Kalemin Yazı Renkleri Canlı Mıdır?

Avansas markalı birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler; ergonomik, uzun ömürlü, dayanıklı ve bütçe dostu olarak benzerlerinden ayrılmaktadırlar. Avansas 904 turuncu fosforlu kalem de bu kriterlere uygun olarak üretilmiştir. Kısacası işaretleme amacıyla kullanılan bir kalemden beklenecek her şeyi layıkıyla yerine getirebilecektir.

Kaliteli yapısı sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Kullanılan kaliteli mürekkebi ise canlı renkleri sayesinde işaretleme yapılan önemli cümlelerin kolaylıkla görünmesine izin verir. 

Avansas 904 Turuncu Fosforlu Kalem Nasıl Muhafaza Edilmelidir?

Üretilen ürün, kalitesine bağlı olarak performans gösterir ancak en kaliteli ürünlerin dahi bazı şartlar altında muhafaza edilmesi gerekmektedir. Turuncu fosforlu kalem uzun süreli kullanım için kapağı kapalı şekilde muhafaza edilmelidir. Ayrıca muhafaza edilirken yatay şekilde durması ürünün ömrünü uzatacaktır. 

Ek olarak, ürünün yoğun ve uzun süreli güneş ışığına maruz kalmaması gerekmektedir. Dış yüzeyi, güneş ışığından zarar görmez fakat aşırı ısınmadan dolayı mürekkebi zarar görebilir ve bu durum işaretleme yaparken kullanıcının zorluk yaşamasına sebep olabilir. 

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas 904 Fosforlu Kalem Turuncu 240'lı Paket-Çok Al Az Öde
Birim Fiyat = 16,86 TL
4.046,11 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.