% 6 İndirimli
Ürün Kodu: 207SV5

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Soft 21,2 cm Hareketli Kağıt Havlu 6'lı (5 kg) - 6 Paket - Çok Al Az Öde

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 2 Katlı 36 Rulo
  • Yaprak Ölçüleri : 8,2 cm x 21,2 cm
  • Rulo Uzunluğu : 82 m
  • Net Paket Ağırlığı : 5 kg

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Coronavirüs salgını ile temizlik her zamankinden daha önemli hatta hayâti hâle geldi. Bu yüzden işyerlerindeki en önemli giderlerden birini oluşturan temizlik malzemelerinin sağlıklı, kaliteli ve ekonomik alternatifler arasından seçilmesi büyük önem taşıyor. Kilo ile kağıt havlu almak bu sebeple yaygın olarak tercih ediliyor. Yalnızca fotoselli makinelerle çalışan Avansas Soft hareketli kağıt havlu fiyatı, kalitesi, emiciliği ve yumuşaklığıyla dikkat çekiyor. 

Kullanım alanı El, yüz, yüzey
Genişliği 21,2 cm
Bir rulo havlunun uzunluğu 82 metre
Ürün gramı 23 gr/m2
Koli ağırlığı 5 kg
Paketteki ürün sayısı 6

 

Temizlik malzemeleri giderini azaltırken kaliteden ve sağlıktan ödün vermemek için Avansas hareketli havluyu kullanabilirsiniz. 21,2 cm hareketli havlu içinde 6 adet ürün bulunan 5 kg ağırlığında bir koliyle gelir. Her bir rulonun uzunluğu 82 metredir. 

21,2 cm rulo havlu, fotoselli makinenin ayarına göre istenen bekleme süresinde ve boyda veriliyor. Kullanıcı fotoseli aktif hale getirdiğinde istenen miktarda hareketli havlu kullanıma hazır şekilde çıkıyor. Böylece kağıt havlunun ne ölçüde kullanılacağını siz seçmiş oluyorsunuz. 

Avansas kağıt havlu, sadece el ve yüzde değil, evde ya da ofiste karşılaşılan her acil durumun üstesinden gelebilecek kalitede bir üründür. Hem kalın hem de yumuşacık yapıdaki dokusu, oldukça dayanıklı olduğu için üst düzey emiciliğine rağmen dağılıp parçalanmıyor.

Avansas Soft Hareketli Kağıt Havlu Ne Kadar Emici ve Yumuşak?

İş hayatının yoğunluğu içinde lavaboda kullanılan hareketli havlunun suyu ve sabunu hızla emmesi ve parçalanmaması gerekir. Çünkü, kimse lavabodan ıslak ellerle çıkmak istemez. Avansas Soft hareketli havlu tam da bunun için geliştirilmiştir. Suyu hızlıca emerken dokusu yumuşacık olduğu için cildinize zarar vermez. Temizlik hissini maksimum oranda yaşarsınız. Avansas hareketli havlunun en önemli özelliklerinden biri dağılıp yapışmamasıdır. Avansas 21,2 cm rulo havlu dağılarak cildinize yapışıp kalmaz. Çünkü emici, dayanıklı ve yumuşaktır. 

Sadece elinizde ve yüzünüzde değil; masanızda, sofranızda, mutfağınızda, ofisinizde, kafelerde ve diğer işletmelerde; kısacası hayatın her alanında kullanabileceğiniz olmazsa olmaz bir ürün. Hem çok emici hem de kalın olduğu için temas ettiği sıvıyı hemen yok ediyor ve bu sırada dağılmıyor. Ayrıca çok yumuşak olduğu için cildinizi tıpkı evinizdeki havlu gibi okşuyor ve yoğun bir temizlik hissi bırakıyor. 

Avansas Soft Hareketli Kağıt Havlu Kaliteli Midir?

Hareketli kağıt havlunun kalitesi birçok açıdan ölçülebilir. Kaliteli bir kağıt havlu cildinizdeki suyu hızlıca emmelidir. Emici olduğu kadar da dayanıklı olmalıdır. Dağılmamalı, cilde yapışmamalıdır. Tüm bu özelliklerin yanında, sert olmamalıdır. Avansas hareketli havlu, tam olması gerektiği gibi, yumuşacıktır. Evinizde kullandığınız havluya çok yakın bir konfor ve temizlik hissi yaratır. 

Avansas Soft hareketli kağıt havlu sadece elinizde ve yüzünüzde değil, ofiste, kafede, restoranda, mutfakta, banyoda ve diğer tüm alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz kalitede ve yeterlilikte bir ürün. Yüksek emiciliğe sahip kalın ve yumuşak dokusuyla her yüzeyde etkili bir temizlik sağlar. 

Avansas Soft Hareketli Kağıt Havlu Kalın ve Dayanıklı Mıdır?

Bol su ve sabunla en az yirmi saniye süren; detaylı bir temizliğin ardından evimizdeki gibi yumuşacık bir havluyla kurulanarak tatmin olmuş bir şekilde lavabodan çıkmak isteriz. Avansas Soft hareketli kağıt havlu; emici, yumuşacık, kalın ve dayanıklı yapısıyla sizlere tam da bu harika hissi yaşatır. Kalın ve dayanıklı olduğu için durulamadan sonra cildinizde kalan tüm suyu emerken dağılıp teninize yapışmaz.

Kağıt havlunun temizlik sırasında sıvıyı hızlıca emmesi ve dağılıp parçalanmaması gerekir. Bu, sadece el ve yüz temizliğinde değil, yüzey temizliğinde de önemlidir. Bu yüzden Avansas hareketli kağıt havlu cildiniz için yumuşacık olmasının yanında kalın ve dayanıklıdır. Böylece temizliğiniz sırasında dağılmaz ve sıvıyı içine hapseder.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Soft 21,2 cm Hareketli Kağıt Havlu 6'lı (5 kg) - 6 Paket - Çok Al Az Öde
Birim Fiyat = 70,41 TL
2.534,89 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.