Ürün Kodu: 60231

Marka : Casio

Product State: A0

Casio DJ-120D Plus Hesap Makinesi 12 Haneli

Product State: A0
  • Bağımsız hafıza
  • Güneş enerjisi ile çalışabilme özelliği
  • KDV hesaplama
  • Yüzde ve karekök hesabı

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Casio DJ-120D Plus Hesap Makinesi Ürün Özellikleri
Ebat35x140x191 mm
Ağırlık205 gr
RenkKoyu Gri
Ekran Genişliği12 Hane
İşlem Kontrolü150 Adım
KDV HesaplamaVar
Bağımsız HafızaVar
Yüzde-KarekökVar
Güneş Enerjisiyle ÇalışmaVar
Pille ÇalışmaVar

Casio DJ-120D plus hesap makinesi 12 haneli, yoğun iş temposunda çalışırken, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz, hesaplama işlemlerinizi hatasız olarak yapmanıza yardımcı olacak bir üründür. Hesap makinesi, anlık işleminiz ile bir önceki işlemlerinizi karşılaştırma imkanı sunarak işlem sırasında vakit kaybı yaşamamanızı sağlar.

Casio DJ-12D Plus Hesap Makinesi Tuşları Büyük ve Kullanışlı mıdır?

Casio DJ-120 D plus hesap makinesi, kolay kullanım için özel olarak tasarlanan plastik tuş takımıyla kullanıcılarına rahat işlem yapma imkanı sunmaktadır. Tuşlarında takılma olmadan işlem imkanı sağlayan hesap makinesi uzun süreli bir kullanım sunmaktadır. Çoğu hesap makinelerinde görülen; 0 tuşunun çabuk bozulması, geri tuşunun olmaması gibi durumlar ile karşılaşılmadan uzun süreler kullanım imkanı sağlamaktadır. Kullanıcılar tarafından bu özellikleriyle beğeni toplamaktadır. Yapılan hesapları ikinci kez kontrol etmek isteyen kullanıcılar için yanlış tuşlamalarda sesli uyarı sistemi bulunduran Casio DJ-120 D plus hesap makinesi, bu özelliği ile hata yapma oranını ve vakit kaybını önlediği için oldukça kullanışlı bir üründür.

Casio DJ-120D Plus Hesap Makinesi Pil Ömrü Yeterli midir?

İşlem kolaylığı sağlamak adına tasarlanmış Casio DJ-120 D plus hesap makinesi, kullanım ömrünün uzun olmasıyla da avantaj sağlamaktadır. Güneş ışıklarının yeterli olarak alındığı yerlerde güneş enerjisiyle çalışan ürün, ışığın yeterli olmadığı durumlarda pil ile çalışmaktadır. Bu da pil ömrünün diğer hesap makinelerine göre çok daha uzun olmasını ve ürünü uzun süreler kullanım imkanı sunmaktadır.

Casio DJ-120D Plus Hesap Makinesi Hızlı Mıdır?

Birçok iyi özelliğiyle dikkat çeken Casio hesap makinesinin tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biri de hızlı işlem imkanı sağlamasıdır. Ondalık sayılı işlemleri, katlı sayılı işlemleri hızlı bir şekilde yapma imkanı sağlayan ürün, yüksek hızda giriş yapıldığında bile hiçbir aksama olmadan kullanılma imkana sunar.

Casio Plus Hesap Makinesinin Fonksiyonları Yeterli midir?

Casio DJ-120D plus hesap makinesi, önceki işlemleri takip ederek karşılaştırma olanağı sunar. Hesap adımlarını 300 adıma kadar görüntüleme imkanı sunar. 12 haneli ekran özelliği, ondalık değerleri üst değerlere ve tam sayıya yuvarlama, yapılan işlemlerin arabellekte saklanması dolayısıyla yüksek hızda işlem yapıldığında dahi bilgi kaybolmaması gibi özellikleriyle fonksiyonel açıdan oldukça yeterlidir. İşlem kontrolü yaparken verdiği sesli uyarı ile de işlev özelliklerini daha da arttıran Casio plus hesap makinesi, fonksiyon açısından kullanıcılar tarafından talep edilen pek çok özelliği karşılamaktadır.

Casio DJ-120D Plus Hesap Makinesi 12 Haneli Fiyat Olarak Uygun mudur?

Casio DH-120D plus hesap makinesi, ergonomik seri olması özelliğiyle bireylerin verimli kullanımına uyumlu olarak tasalanmıştır. Tuş özellikleri, güneş enerjisiyle çalışma özelliği ve yeterli pil ömrü, fonksiyonlarının yeterli oluşu ile kullanıcılara üst düzey işlem yapma imkanı sunar. Bununla birlikte uygun fiyatı ile de yüzleri güldürmektedir. 

Sizlerin de avansas.com üzerinden sipariş vererek alabileceğiniz Casio DJ-120D plus hesap makinesi ile işlemlerinizi hızlı, doğru ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Hızlı teslimat bölgemizdeyseniz 1 iş günü içerisinde teslim alabileceğiniz Casio DH-120D plus hesap makinesini uygun fiyatları ile sayfamızda bulabilirsiniz.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Casio DJ-120D Plus Hesap Makinesi 12 Haneli
100,30 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.