Harita Çivisi, Raptiye ve İğneler

Toplam 21 sonuç

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Harita Çivisi ve Raptiye Nedir? Ne İşe Yarar?

Harita çivileri ve raptiyeler, ofis ve ev ortamının verimli olmasını sağlayan kırtasiye gereçleri arasında yer alır. Birbirinden farklı renk ve formları ile geniş bir ürün yelpazesine yayılır.

“Harita çivisi nedir?” sorusu ile karşılaştığınız zaman, sabitleyici görevi gören ofis ve kırtasiye ürünlerini örnek verebilirsiniz. Kağıt, karton ya da fotoğrafları yumuşak bir zemine sabitleyen harita çivileri, raptiye ve toplu iğneler ile aynı görevi görür.

Mantar pano gibi yüzeylerde sıklıkla kullanılan bu ürünler, düzenli bir çalışma alanı yaratır. İş verimliliğini artıran harita çivileri, unutmamanız gereken notların göz önünde durmasına yardımcı olur.

Raptiye ya da harita çivisinin yardımıyla alışveriş listesini, sevdiğiniz anların fotoğraflarını ya da kitap alıntılarını panoya sabitleyebilirsiniz. 20. yüzyılda icat edilen raptiyeler, her geçen gün daha da değişmektedir. Renk, form ve üretim materyali açısından farklılık gösteren ürünler ile çalışma masanızı düzenleyebilir, renkli bir görüntü yaratabilirsiniz.

Harita Çivisi, Raptiye ve Toplu İğne Kullanmak Neden Önemlidir?

Masaüstü gereçleri arasında yer alan harita çivisi, raptiye ve toplu iğne çeşitleri hayatınıza pratiklik kazandırır. Düzenli ve konforlu bir çalışma ortamı yaratarak potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Beğendiğiniz fotoğrafları ve sözleri zımba ile birleştirip panoya iliştirebilir, hayatınıza anlam katabilirsiniz. Harita çivisi, raptiye ve toplu iğneler birbirinden farklı renkler ile üretilir. Aynı önem sırasına sahip olan işleri, aynı renk ürünler ile sabitleyebilir ve özel bir sınıflandırma yapabilirsiniz.

Ev, ofis ya da okul gibi çeşitli ortamlarda kullanabileceğiniz ürünler, yoğun temponuzu hafifletmenize yardımcı olur. Raptiyeler ile duvar saati ya da dekoratif tablolar yaparak yaratıcılığınızı kanıtlayabilirsiniz.

Dikiş dikerken toplu iğnelerden yardım alabilir, pano ve zeminlere dilediğinizi iğneleyebilirsiniz. Avansas’ta renkli raptiye çeşitlerini rahatlıkla bulabilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Harita Çivisi, Raptiye ve Toplu İğneler Hangi Yüzeylerde Kullanılabilir?

Ofis ve ev ortamınızın olmazsa olmaz ürünleri arasında bulunan harita çivisi, raptiye ve toplu iğne çeşitleri, size geniş ve rahat bir ortam sunar.

Raptiye; geniş başı ve kısa boyu ile bez, karton, kağıt ya da plastik gibi nesneleri mantar pano ve köpük gibi yumuşak yüzeylere sabitler.

Çeşitlerine göre kullanım alanları değişir. Kabara raptiye, koltuk ve sandalye gibi ağaç yüzeylere uygulanır. Mıknatıslı aksesuar ise metal panolara kolaylıkla sabitlenir.

Genellikle, kağıtları mantar panolara sabitlemek amacıyla kullanılan renkli harita çivisi çeşitleri keyifli bir görüntü oluşturur. Haritaları çivilemek amacıyla aldığı ismi ile kullanım alanını genişletmiştir.

Toplu iğneler ise kumaş ve kağıt gibi materyalleri esnek yüzeylere iliştirmek için kullanılır. Metal ve renkli modelleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Raptiye Tahtası Nedir?

Mantar panosu ismi ile anılan raptiye tahtası, iç kısmı hava ile dolu olan kabuklu dış katmanların işlenmesiyle üretilir. Panolar, kullanıldığı alanların daha düzenli olmasını sağlar.

Duyuru ve bilgilendirme amacıyla tercih edilen ürünler, farklı kalınlık ve ölçülerde üretilir. İstek ve ihtiyaçlara bağlı olarak değişen raptiye tahtası çeşitleri düz, metal ve ahşap çerçeveli modelleri ile dikkat çeker. Sabit ve hareketli ayakları sayesinde kullanım kolaylığı sunar.

Restoran ve kafe gibi mekanlarda kullanılan özel tasarım tahtalar, sıra dışı bir görünüm yaratır. Yıllık takvim düzenlemesinden ders notlarına kadar sayısız amaç için hazırlanan ürünler, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılar.

2 ve 5 mm gibi çeşitli kalınlıklarda üretilen tahtalar, kullanım alanlarında tam performans gösterir. Ürünler, eğlenceli ve rahat bir çalışma ortamı yaratır.

Raptiye Çeşitleri Nelerdir?

Odanızı gereksiz dağınıklıktan kurtaran raptiye çeşitleri, yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Gün geçtikçe modelleri artan ürünler sayesinde yaratıcılığınızı geliştirebilir, aktiviteler gerçekleştirebilir ve kağıt organizasyonunuzu sağlayabilirsiniz.

Üretim malzemelerine, renklerine ve formlarına göre birbirinden farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım alanı ve amacınıza göre dilediğiniz ürünü tercih edebilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Raptiye çeşitleri aşağıdaki gibi olmaktadır:

  • Pirinç,
  • Maşa,
  • PVC,
  • Renkli

Ayaklı Raptiye

Amacınıza göre farklılık gösteren ürünler, ofis ortamında tercih edildiği gibi evde de sıklıkla kullanılır. Maşa ismi ile de anılan model, önemli notlarınızı sabitlemek için oldukça ideal bir üründür.

Üzerinde delik kalmasını istemeyeceğiniz, tekrar kullanacağınız notları ayaklı raptiye çivisi ile mantar panoya sabitleyebilirsiniz. Ofis ve kırtasiye malzemeleri arasında oldukça önemli bir yere sahip olan ürünün açılabilir iki adet kolu bulunmaktadır. Kağıdı kolların arasında iliştirerek saklayabilirsiniz.

Zımba ve ataş gibi malzemelerin yetersiz kaldığı durumlarda yardımınıza yetişen ayaklı raptiye, kağıt ve karton gibi malzemeleri birbirine tutturur.

Son zamanlarda, anaokulu etkinliklerinde tercih edilen ürün ile farklı materyalleri birleştirebilirsiniz. Kağıda zarar vermeden kullanabileceğiniz tasarımlar çeşitli kalınlıklarda üretilir.

Renkli Raptiye

Gazete küpürü, not kağıdı, sunum, ödev, proje, harita ve fotoğraf gibi kağıt ve kartondan üretilen malzemeleri sabitlemek amacıyla kullanılır. Rengarenk ürünler ile panonuzun keyifli bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Renkli raptiyeler ile notlarınızı kategorize edebilir, fotoğraflarınızı asabilir ya da ödevlerinizi önem sırasına göre listeleyebilirsiniz. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz ürünler, özgürlüğünüzü yaşamanıza izin verir.

Mantar ya da kumaş panoda tercih edebileceğiniz ürünler sayesinde çalışma alanınıza proaktif bir görüntü kazandırabilirsiniz. Çocuklarınız ile birlikte yapabileceğiniz maketlerde kullanabileceğiniz tasarımlar, yoğun iş temponuzu düzene sokar.

Avansas’ta Satılan Raptiye ve Toplu İğneler Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Toplu iğne, harita çivisi ya da raptiye alırken dikkat etmeniz gereken kriterler arasında üretildiği malzeme, paket içeriği ve kalitesi yer alır. Okul, ev, ofis ya da restoran gibi geniş bir kullanım alanı çeşitliliğine sahip olan ürünler, hayatınızı hızlı ve kolay bir hale getirir.

Kaliteli malzemelerden imal edilen ürünleri uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Avansas ürün tasarımları pirinç, plastik, PVC gibi malzemeler ile çeşitli renk ve formlarda üretilir. Dilerseniz renkli dilerseniz de gold ya da çelik toplu iğnelerden satın alabilirsiniz.

Dayanıklı yapıları ile sağlıklı bir kullanım sunan ürünler, modern ve şık bir tasarıma sahiptir. Panolarda farklı bir hava yaratan modeller oldukça kalitelidir.

En Kaliteli Harita Çivisi, Raptiye ve Toplu İğne Modelleri Nereden Satın Alınır?

Harita çivisi ve toplu iğne gibi ofis ve kırtasiye malzemeleri pratik bir çalışma süreci yaşamanıza destek olur. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile imal edilen ürünler hayatınıza keyif, hız ve kolaylık katar.

Avansas’tan satın alabileceğiniz ürün modelleri, değerli belgelerinizi korumanızı sağlar. Unutmamanız gereken önemli gün ve notları göz önünde bulundurmanıza yardımcı olur. Çeşitli ebatlara sahip olan tasarımlar, maksimum belge ağırlığını bir arada tutar.

Alışveriş listesi, ödenmemiş fatura ya da yemek tarifi gibi sayısız not kağıdını birleştirebileceğiniz ürünler ile olası aksaklıkların önüne geçebilirsiniz.

Avansas geniş ürün yelpazesi ile masanızın üstünü toparlayıp düzen sağlayabilirsiniz. Tablo, saat ya da maket gibi aksesuarlar ile ev ya da iş yerinizi süsleyebilirsiniz. Avansas; kullanıcılarına Cassa, Saip ve Bigpoint ile renkli Mas harita çivisi sunar.

Harita Çivisi, Raptiye ve Toplu İğne Fiyatları Ne Kadardır?

Raptiye, harita çivisi ve toplu iğne gibi ofis ve kırtasiye gereçleri, kolay kullanımı ile dikkat çeker. Çalışmalarınıza renk katan ürünler, verimli bir ofis ortamı yaratır.

Belgelerinizi sabitleyerek görünür hale getiren malzemeler, her yerde her zaman kullanılır. Yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz kırtasiye araç ve gereçleri sayesinde etkileyici bir düzen sağlayabilirsiniz.

Kutu içinde yaklaşık 18 ile 75 iğne bulunur. Dilediğiniz renklerde üretilen iğnelerin fiyatı; sayı, materyal ve markaya göre farklılık gösterir. Avansas’ta bulunan harita çivisi fiyatları ile uygun bir alışveriş yapabilirsiniz.

Geniş ürün çeşitliliği ile sayısız alternatif sunan Avansas sayesinde konforlu bir alan oluşturabilirsiniz.