Harita Çivisi, Raptiye ve İğneler

Toplam 18 sonuç
Stokta Yok

Raptiye ve İğneler

Hareket alanı geniş, düzenli ve rahat bir ofis ortamı iş verimliliğini oldukça artırır. Ofiste düzeni sağlarken kullandığımız bazı ofis malzemeleri vardır. Bu malzemelerden, ofis panolarında ve özellikle masaüstü mantar panolarda kullanılan raptiyeler ve iğneler ufak tefek notları, bloknotları, resimleri vb kâğıt ürünlerini sabitleyerek etrafı toparlar ve size daha düzenli bir iş ortamı sağlar.

Kullanım Alanları

Raptiye ve toplu iğneler bir ofis ortamının olmazsa olmaz gereçlerindendir. Masada görülmesi veya hatırlanması gereken notları görülebilir bir seviyeye asmak için raptiyeler kullanılır. Notları dilediğiniz şekilde farklı renklerle sabitleyerek masanızda düzen sağlayabilirsiniz.

Belgelerinizi düzenli tutmak için toplu iğneler önemli araçlardandır. Büyük belgelere bu sayede notlar ve yorumlar iliştirerek fikirlerinizi söyleyebilir, şirketinizde proaktif bir görüntü çizebilirsiniz.

Özellikle ofislerde yoğun iş temposu arasında unutulmasın diye üzerlerine önemli kısa notlar aldığınız bloknotları göz önünde olması için mantar panolara sabitlerken raptiyeleri kullanabilirsiniz.

Sadece ofisinizde değil evinizde de raptiyeler ve iğnelerle güzel bir düzen yakalayabilirsiniz. Alışveriş listesi, ödenmiş faturalar gibi önemli detayları, evdekilerin veya unutmamak için kendinizin görebileceği bir yere sabitleyerek yapılacaklar listenizi oluşturabilirsiniz. Böylece hem işinizde hem de evinizde yapacaklarınızı aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Raptiye ve iğne fiyatları sıradan ofis malzemeleri oldukları ve toptan satıldıkları için oldukça ucuzlardır. Rahatlıkla temin edebilir ve kullanabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Raptiye alırken ihtiyacınızı belirleyip ona göre bir model seçmeye dikkat etmelisiniz çünkü Raptiye çeşitleri kullanım amaçlarına göre farklılıklar gösterir.

Maşa raptiye açılabilir iki kolu olan raptiye çeşididir. Bu açılabilen kolların arasına iliştirmek istediğiniz notu koyarak saklayabilir, bu sayede notun bulunduğu kâğıda delik açmadan sabitleyebilirsiniz.

PVC kaplı raptiyeler genellikle renkli raptiyelerdir. İliştirecek birden fazla not varsa aynı konuda olanları belirli renklerle eşleyerek notlar düzen içinde tutulabilir. Sadece sabitleme amacıyla da kullanabileceğiniz bu tip raptiyeler genel olarak tercih edilen raptiye tiplerindendir.

Pirinç kaplı raptiye sadece sabitlemeye yarayan, notları görünür kılmak için kullanılan, ofis tipi raptiyelerdir. Mantar panoya veya duvara sabitlenerek belgeler ve notlar görünür kılınabilir.

Raptiyeler aynı zamanda çeşitli ebatlara sahiplerdir. Bu sayede belge üzerinde kapladığı yüzey alanı artırılıp azaltılarak tutabileceği maksimum belge ağırlığı belirlenebilir.

Raptiye ve iğne çeşitlerine ve fiyatlarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Harita Çivisi, Raptiye ve İğneler kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak para sayma ürünlerine Türkiye’nin ilk ve en büyük alışveriş sitesi Avansas.com üzerinden online ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 1 iş gününde teslimat ve kargo bedava avantajıyla siparişlerinizi verebilirsiniz. En popüler ürünleri uygun fiyatlarla satın alın!