Ürün Kodu: 62028

Marka : Önder

Product State: A0

Önder 2003 A4 Firma Tanıtım Klasörü 3 cm 2 Halkalı Kırmızı

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 250 sayfa kapasiteli
  • 27.5 cm x 32 cm ölçülerinde
  • 3 cm sırt genişliği
  • 2 halkalı D mekanizma

Ürün Hakkında

Önder 2003 A4 Firma Tanıtım Klasörü 3 cm 2D Halkalı Kırmızı

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Sırt Genişliği 3cm
Mekanizma Tipi D
Kağıt Kapasitesi 250
Ölçü 27,5 cm x 32 cm
Renk Kırmızı

 

 

Önder kırmızı tanıtım klasörü, dosyalarınızı düzenlemek için uygun bir klasör formuna sahiptir. Klasörünüzü ofisinizde veya çalışma ortamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klasör, dosyalarınızı ihtiyacınıza göre düzenlemeniz için üretilmiştir. Ürünün kapak materyali, özel ham maddelerle üretilmiştir. Sert kapak materyali, olası darbeleri emerek eşit dağıtmak için özel olarak geliştirilmiştir. Ayrıca şeklini koruyan yapısı sayesinde, içerisinde yer alan dosyalarda herhangi bir kırışma, yıpranma ve yırtılma meydana gelmez. Böylece dosyalarınızı en verimli şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Klasörün içinde bulunan metal mekanizma, dosyalarınızı belli bir standartta tutmanız için üretilmiştir. Mekanizma, kilitlenir yapısı sayesinde klasörü hareket ettirdiğinizde dosyalarınızın sıralamasını bozmayacak ve korunmasını sağlayacaktır. Metal mekanizma, kilit teknolojisi sayesinde kendi kendine açılmaz. Bu sayede dosyalarınızı yerleştirdikten sonra kilitleyerek muhafaza edebilirsiniz. Kilit mekanizmasını iki kolundan tutarak ayırmadığınız sürece açılmayacaktır. Mekanizma kapasitesini aşmadığınız sürece tüm dosyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Klasör, su ve ışık geçirmez bir yapıya sahiptir. Suya ya da ışığa maruz kaldığında dahi hiçbir endişe duymadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

 Önder Kırmızı Tanıtım Klasörü Sağlam mıdır? 

Önder kırmızı tanıtım klasörü,kaliteli plastik kapaklara sahiptir. Kapaklar çok şiddetli darbeleri bile absorbe ederek darbe şiddetini eşit olarak dağıtır. Böylece içinde sakladığınız dosyalara hiçbir zarar gelmez. Kapak yapısı ve mekanizma uzun seneler formunu hiç bozmadan kullanılabilir. Klasörün üstüne herhangi bir sıvı döküldüğünde, sıvıyı ortamdan uzaklaştırarak çalışmaya devam edebilirsiniz. Ürün, ışığı geçirmeyen kapakları sayesinde dosyaların ışıktan etkilenmesini engeller.

 Önder Kırmızı Tanıtım Klasörü Kullanımı Kolay mıdır? 

Önder kırmızı tanıtım klasörükullanım deneyiminizin geliştirilmesi için tasarlanmıştır. Klasörün kapaklarını iki taraflı olarak açarak metal mekanizmayı görebilirsiniz. Mekanizmanın kollarını iki taraflı açtığınızda dosyalarınızı klasöre ekleyebilirsiniz. Dosyalarınızı koyduktan sonra mekanizmayı aynı şekilde kapatabilirsiniz. Kapattığınızda bir sonraki açılışa kadar kapalı olarak kalır. Dosyalarınızı yeniden düzenlemek ve dosya eklemek için mekanizmayı açarak değişiklik yapabilirsiniz. Klasörünüzü dikey veya yatay olarak saklayabilirsiniz. Sert kenarları sayesinde klasörü ayarladığınız pozisyonda yerleştirebilirsiniz. Dosyalama işleminiz bittiğinde, ihtiyaç duymuyorsanız klasörünüzü yeniden kullanana kadar saklayabilirsiniz. İçinde dosya bulunmadığında, hacim olarak daha az yer kaplayacaktır.

 Önder Kırmızı Tanıtım Klasörü Uygun Fiyatlı mıdır? 

Önder kırmızı tanıtım klasörü yorumlarında sıkça yer alan malzeme kalitesi ve uygun fiyat göz önünde bulundurulduğunda ürün oldukça avantajlıdır. Uygun fiyatı ve üstün organize yapısı ile  iş ortamınızın vazgeçilmez bir yardımcısı olur. Dosya kapasitesinin yüksekliği sayesinde dosyalarınızı saklarken tasarruf edersiniz. Uzun süreli dayanıklılık testlerinden geçirilerek üretilen klasör, uzun yıllar kullanıma uygundur. Birden fazla klasöre ihtiyaç duyduğunuzda da kullanabilirsiniz. Malzeme kalitesi klasörün bozulmasının ve yıpranmasının önüne geçer.

 Önder Kırmızı Tanıtım Klasörü Ofiste Kullanılabilir mi? 

Önder kırmızı tanıtım klasörü, fiyat bakımından oldukça uygundur ve ofis kullanımı için özel olarak geliştirilmiştir. Mekanizması, evrakları düzenli tutacağı için istediğiniz dosyaya kolayca ulaşabilirsiniz. İş esnasında zamandan tasarruf etmenize de yardımcı olur. Ofiste dosya depolama ihtiyaçlarınızda size oldukça yardımcı olacaktır. Uygun fiyatlara ve birbirinden farklı seçeneklere Avansas’tan ulaşabilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgemizde iseniz siparişiniz, 1 iş gününde teslim edilir.

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Önder 2003 A4 Firma Tanıtım Klasörü 3 cm 2 Halkalı Kırmızı
130,52 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.