Toplam 0 sonuç

Ramazan Kolisi 2019

Manevi duyguların yoğun olarak hissedildiği Ramazan ayı, sabrın, şükrün ve paylaşmanın yüksek seviyede yaşandığı bir dönemdir. Ramazan ayının en coşkulu zamanları olan iftar vakitleri ise özellikle geniş ve yoğun misafir ağırlayan ailelerde ayrı bir heyecan kaynağıdır. Özlemle beklenen mükellef iftar sofralarının hazırlanmasına imkân tanıyan kapsamlı ve bütçe dostu Ramazan kolisi seçenekleri, avansas.com’da. Sadece Ramazan ayında değil; bütün yıl gıda erzak kolisi seçeneği bulmak mümkün. Ancak, Ramazan ayına özel olarak hazırlanan Ramazan paketi; kullanım ömrü kısa olan ve bunun yanında ağır yemek yapımında kullanılan malzemelerden farklı olarak hafif ve mideyi dinlendiren yiyecek-içeceklerle karşımıza çıkar. Ramazan ayı hazırlığı kapsamında vazgeçilmez olan Ramazan kumanyası seçeneklerini avansas.com’da bulabilirsiniz.

Ramazan Paket İçeriği

Ramazan paketi içerikleri, çoğunlukla uzun süre bozulmadan saklanabilecek temel besin maddelerinden oluşur. Avansas.com’un sunduğu ramazan kolisi seçenekleri:
  1. Ramazan Kolisi
  2. Büyük Boy Ramazan Kolisi
  3. Mega Boy Ramazan Kolisi
İçindekiler: Pilavlık bulgur 1kg, Pilavlık pirinç 1kg, Kırmızı mercimek 1kg, Toz şeker 1 kg, Un 2kg, Tuz 750 gr, Salça 830 gr, Arpa şehriye 500gr, Burgu makarna 500gr, Fiyonk makarna 500gr, Ayçiçek yağı 2lt, Zeytin 200gr, Çay 1000 gr, Toz puding, Mercimek çorbası, Şehriyeli tavuk çorbası, İrmik 500gr, Kuru fasulye 1kg, Küp şeker 750 gr, Krem çikolata 180gr, Reçel  380gr, Türk kahvesi pşt 100g, Haşlanmış nohut 700gr

En Uygun Ramazan Paketi

Gıda erzak kolisi kapsamında en çok tercih edilen ürün, Ramazan kumanyası barındıran kolilerdir. Temel olarak benzer ürünlerden oluşan Ramazan kolisi seçenekleri arasında azımsanmayacak derecede fiyat farklılıkları görülebilir. Mevsimine uygun olarak hazırlanan Ramazan gıda erzak kolisi seçenekleri, en uygun fiyatlarla avansas.com’da. Sofralardan eksik olmayan temel gıda çeşitleri avansas.com ayrıcalığı ile son derece cazip fiyatlarla ve tüm lezzetiyle sizlerle buluşuyor. Ayrıca Ramazan akşamlarının vazgeçilmez içeceği olan çayın en lezzetli şekilde hazırlanmasına olanak sağlayan seçeneklerle en uygun çay fiyatları şimdi avansas.com'da.

2019 Ramazan Ne Zaman Başlıyor?

Ramazan ayını da içerisinde bulunduran ve Recep, Şaban, Ramazan ayından oluşan ve 3 aylar olarak nitelendirilen dönem, 8 Mart 2019 tarihinde başlamış bulunuyor. 3 ayların başlaması ile genellikle Ramazan hazırlıkları da hızlanır. Bu dönemin son ayı olan Ramazan ayı, bu yıl 6 Mayıs günü başlıyor. Bu kapsamda ilk sahur, 5 Mayıs’ı 06 Mayıs’a bağlayan gece yapılacak. Sahur ve iftar vakitlerinde sofraları şenlendirecek olan malzemelerin yer aldığı alışveriş listelerinin içeriği ile örtüşen Ramazan gıda erzak kolisi seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ramazan ayında gerek muhtaç ailelere yardım etmek maksadıyla, gerekse haftalık veya aylık Ramazan hazırlığı kapsamında tercih edilen Ramazan kumanyası seçenekleri, avansas.com farkıyla sizlerle buluşuyor. Bunun yanında ihtiyacınıza uygun bir Ramazan paketini, maddi durumu sizden daha kötü olan yakınlarınıza bir Ramazan hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman?

Her yıl neşeyle karşılanan Ramazan Bayramı, erişkinler için olduğu kadar özellikle çocuklar için âdeta bir şölen havasında geçer. Akraba ve komşuların karşılıklı olarak ziyaret edildiği bayram günlerinde, şeker ve çikolatalardan birbirinden lezzetli tatlılara kadar geniş bir yelpazede ikramlar sunulur. Ayrıca çocuklar, topladıkları harçlıklarla birbirinden eğlenceli oyuncaklar alma fırsatı bulur. Bu kapsamda herkesçe sabırsızlıkla beklenen Ramazan Bayramı, 2019 yılında 4 Haziran Salı günü başlıyor. 3 gün sürecek olan Ramazan Bayramı'nın son günü ise 6 Haziran Perşembe günüdür.