Ürün Kodu: 122062
Ürün Barkodu: 8698806753446

Marka : Tanex

Product State: A7

Tanex Tw-2003 Yüksek Yapışkanlı Beyaz Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 210 mm x 99 mm

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Ebatları: 210 mm x 99 mm
  • 1 sayfada 3 adet etiket bulunmaktadır
  • 1 pakette 100 sayfa bulunur
  • 1 pakette 300 adet etiket bulunur
  • Yüksek yapışkanlı

Ürün Hakkında

Tanex Tw-2003 Yüksek Yapışkanlı Beyaz Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 210 mm x 99 mm

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Marka Tanex
Model Tw 2003
Ebat 210 mm x 99 mm
1 sayfadaki etiket sayısı 3
1 paketteki sayfa sayısı 100
1 paketteki etiket sayısı 300
Kullanım alanları Koli, kutu ve paket üzerinde sevkiyat bilgilerinin belirtilmesi (Yüksek Yapışkanlı)

 

Tanex Tw 2003 sevkiyat ve lojistik etiketi, ürün gönderimleri sırasında gönderici, alıcı ve ürüne ait birçok bilginin belirtilmesinde kullanılır. Etiketler 210 mm x 99 mm boyutundadır. Bir sayfada 3 adet, bir pakette 100 sayfa ve bir pakette toplamda 300 adet etiket bulunmaktadır. Lojistik ve sevkiyat işlemlerinde paketin üzerinde doğru bilgilerin yer alması fazlasıyla önemlidir. Gönderici adresi, alıcı adresi, telefon numaraları, paket ağırlığı ve takip numarası gibi pek çok önemli bilgi lojistik etiketinin üzerinde yer alır. Tanex etiketler, dünyaca yaygın olan standartlara uygun olarak üretilmiştir. Gönderilerinizi kaliteli bir sistemde yürütmek için tercih edebilirsiniz.

Tanex TW Beyaz Sevkiyat ve Lojistik Etiketi Profesyonel İş Yerleri İçin Uygun mudur? 

Dünya standartları dikkate alınarak üretilmiş olmasıyla profesyonel kullanım hedeflenmiştir. Kargo firmaları tarafından taşınacak olan paketlerin doğru adrese ulaştırılması büyük önem arz eder. Etiket kullanımı gerekli olan her türlü bilgiyi pratik bir şekilde edinmeyi sağlar. Sevkiyat organizelerinde, depolama faaliyetinde ve tüm gönderimlerde işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Tanex 2003 Beyaz Sevkiyat ve Lojistik Etiketi Kaliteli midir?

Sevk edilecek gönderinin özelliklerinin ve detaylı bilgilerinin bulunduğu etiketin dayanıklı ve kaliteli olması oldukça önemlidir. Tanex beyaz lojistik etiketi özellikleriarasında güçlü yapışkanı, kusursuz baskı için uygun yüzeyi ve dayanıklı olması bulunur. Oldukça kalitelidir. Etiket boyutu sayesinde firmanızın gönderi kriterlerine uygun şekilde bir baskı tasarlayabilirsiniz. Depolarda da ürünler hakkındaki bilgileri belirtmek için yararlanabilirsiniz. Gönderi bilgilerinin sevk eden kişiler tarafından net bir şekilde anlaşılması hizmet kalitesi için önemlidir. Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla Tanex etiket üzerindeki bilgiler okunaklı ve anlaşılır olacaktır. Kusursuz bir hizmet için güvenle tercih edebilirsiniz.

Tanex 210 mm x 99 mm Sevkiyat ve Lojistik Etiketi Kullanışlı mıdır? 

Kutu ve kolilerin yüzeylerine uygun olarak ve güçlü bir şekilde tutunacak yapıda üretilmiştir. Kullanım alanı geniştir. Kargo ve lojistik firmaları için vazgeçilmez bir üründür. Kullanışlılık ve kalite olarak üst düzeydedir. Her türlü gönderim, kargolama ve depolama için rahatlıkla tercih edilebilir. Gönderici ve alıcı bilgileri dışında hassas kargo uyarılarını belirtmek için de kullanılabilir. Uyarılar, gönderileri taşıyan personellere dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bilgi vermek için bir hayli önemlidir. Bu sayede güvenli bir taşıma gerçekleştirilebilir. Etiketlerinizde işletmenize ait bilgilere de yer vererek tanınırlığınızı artırarak güvenilir bir görünüm sağlayabilirsiniz. Depolama faaliyetlerinde de etiketleme yaparak kolaylık sağlayabilirsiniz.

Tanex TW Sevkiyat ve Lojistik Etiketi Uygun Fiyatlı mıdır? 

Çok çeşitli kullanım alanı ve yüksek kalitesine rağmen fiyatı oldukça uygundur. Etiket lojistik ve sevkiyat yapan firmalar için olmazsa olmazdır. Kullanılan etiketin kalitesi verilen hizmetin kalitesinin bir göstergesidir. Depoda ürünleri belirtmede,  gönderimlerde adres ve çeki listeleri hazırlamada güvenle tercih edebilir ve kalitenizi yansıtabilirsiniz. Kolay yıpranmayan yapısı ve paket yüzeyine güçlü bir şekilde tutunması sayesinde bilgiler kaybolmadan tüm gönderileriniz doğru adrese ulaşabilir. Tanex 2003 beyaz sevkiyat ve lojistik etiketi fiyatlarıhakkında bilgi almak için avansas.com’u ziyaret edin. Kaliteye uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgemizde iseniz siparişleriniz, 1 iş gününde teslim edilir.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Tanex Tw-2003 Yüksek Yapışkanlı Beyaz Sevkiyat ve Lojistik Etiketi 210 mm x 99 mm
222,40 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.