Ürün Kodu: 65871

Marka : Tesa

Product State: A0

Tesa Kablo Organizatörü Çok Renkli 5'li Paket 20 cm x 12 mm

Product State: A0
  • Pratik kullanım
  • Kablolarınızı toparlar
  • Tekrar kullanılabilir
  • 1000 kez açılıp kapanabilir

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
ÜrünKablo Organizatörü
RenkÇok renkli
Paket şekli5'li paket
Ebat20 cm x 12 mm

Kablolar, günlük hayatımızda oldukça sık kullanılan aksesuarlar arasında yer alır. Teknolojik aletlerin neredeyse hepsinin şarj edilmesi veya elektriğe bağlanması gerektiğinden kabloları bulunmaktadır. Bu kablolar düzenlenmediğinde ve düz şekilde kullanıldığında karışıp karmaşık ve düzensiz bir görüntüye yol açmaktadır. Tesa kablo organizatörü ile bu sorun ortadan kaldırılabilir. Bu organizatör ile kablolarınızı toparlayarak düzenli bir görünüme sahip olmalarını sağlarken aynı zamanda kablolarınızın birbirine karışıp kullanırken sorun yaratmasını da önleyebilirsiniz. Üstelik bu ürün sanılanın aksine ısınma, yanma gibi, fiş yuvalarının gevşemesi gibi sorunlara yol açmaz. Aynı zamanda 1000 kere açılıp kapanabilen bu ürün kolay kolay bozulmaz ve kırılmaz.

Tesa Kablo Organizatörü Fiyatları Uygun mudur?

Tesa kablo organizatörünün fiyatları oldukça uygun ve bütçe dostudur. 5’li ürün olarak satılması da kullanıcı açısından avantajlı bir üründür. Sadece bir kez almanız ve tek ücret ödemeniz yeterli olacaktır. Üstelik Tesa kablo organizatörü 1000 kere açılıp kapanabilir ve bu açıdan sağlamdır. Kolay kolay bozulmaz ve eskimez. Uzun süre kullanabileceğiniz bu ürüne bir kez ödeme yaparsınız. Uygun bir fiyatla çalışma ortamınızı ve kabloları kolayca düzenleyebilirsiniz.

Tesa Kablo Organizatörü Kullanışlı mıdır?

Tesa kablo organizatörü, en kullanışlı ve en pratik eşyalardan birisidir. Tesa kablo organizatörü ile kablolarınızı düzenlediğiniz ve düzenlemediğiniz zamanlardaki görüntü ve estetik farkı açıkça belli olacaktır. Karışık kablolar kişinin gözünü yormasının yanında ortama da düzensiz ve dağınık bir görüntü vermektedir. Üstelik kablolar bir yerde birikip karıştığında o kısmın temizliği de zor olmakta, genelde kablo altları kirli kalmaktadır. Temizlik ve hijyen açısından da bu durum hoş değildir. Kablolar bir arada birbirlerine karışır. Bir elektronik cihazınızın kablosunu bulmanız gerektiğinde bu kabloyu bulmak için zaman ve efor sarf edersiniz. Fakat Tesa kablo organizatörü ile bu sorunları ortadan kaldırabilir, kabloları karıştırmadan, düzenli ve temiz bir ortam sağlayabilirsiniz. Tesa kablo organizatörü 5 renk şeklinde gelmektedir ve bu da ürünün iyi bir yanıdır. Üstelik Tesa kablo organizatörü 1000 kere açılıp kapanabildiğinden kolay kolay bozulmayacaktır.

Tesa Kablo Organizatörü Nerelerde Kullanılır?

Tesa kablo organizatörü ofislerde, evlerde, işyerlerinde ve kablo bulunan her yerde kullanılabilir. Teknolojik cihazlar ve kabloları çağımızda her ortama girdi. Her yerde kablolu cihazlar mevcutturs. En basitleri TV, bilgisayar gibi cihazlardır. Özellikle bilgisayar masalarında çok fazla kablo karışıklığı görülür. Masaüstü bilgisayarlarda çok fazla parça bulunduğundan ve her bu parçanın uzun kabloları bulunduğundan kablolar birbirine çok fazla karışır. Bu hem dağınık ve estetik olmayan bir görüntü oluşturur hem de kabloların altı kolay temizlenemediğinden temizlik kolay yapılamaz. Tesa kablo organizatörü kullanılarak bu kablolar kolayca düzenlenip sorun ortadan kaldırılabilir. Oldukça dayanıklı olan bu ürün 1000 kez açılıp kapanabilir ve kolayca bozulmaz. 5 renk ile gelen bu üründen istediğiniz, sevdiğiniz rengi kullanabilirsiniz.

Tesa Kablo Organizatörü Boyutları Uygun mudur?

Tesa kablo organizatörü 20 cm x 12 mm boyutlarına sahiptir. 20 cm eni sayesinde kabloları kolayca tutabilir. Birbirine yapışan cırtları sayesinde kabloları iyi bir şekilde tutar. 1000 kez açılıp kapanabilen Tesa kablo organizatörü oldukça uzun süre ve çok kez kullanabileceğiniz bir üründür. Boyutları ve sağlamlığı açısından ideal olan bu ürün aynı zamanda 5’li şekilde satılmaktadır. En kullanışlı ve ideal kablo organizatörü olan Tesla kablo organizatörünü avansas.com adresinden kolayca satın alabilirsiniz. Dahası, hızlı teslimat bölgesindeyseniz ürününüzün keyfini yalnızca 1 iş günü içerisinde çıkarabilirsiniz.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Tesa Kablo Organizatörü Çok Renkli 5'li Paket 20 cm x 12 mm
39,90 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.