Ürün Kodu: 54897
Ürün Barkodu: 4902778701836

Marka : Uni-Ball

Product State: A7

Uni-ball Ub-205 Vision Elite Roller Kalem 0.5 mm Kırmızı

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 0.5 mm çelik uç
  • Kontrollü mürekkep akış sistemi
  • Suya ve ışığa dayanıklı mürekkep
  • Uni özel mürekkebi
  • Mürekkep seviye penceresi

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir? 

Uni-ball Ub-205 Roller Kalem Özellikleri
Kalemin Ucu Paslanmaz Çelik
Kalem Ucu Kalınlığı 0.5 mm
Mürekkep Suya Ve Işığa Karşı Dayanıklı
Mürekkep Rengi Kırmızı
Materyal Plastik
Mekanizma Kapaklı
Ofis Kullanımı Uygun

Uni-ball Ub-205 roller kalemin özellikleri, kullanıcısının yazı yazarken faydasını maksimize edecek niteliktedir. Paslanmaz çelik ucu sayesinde dış faktörlere karşı dayanıklı ve dolayısıyla uzun ömürlü bir kalemdir. Aynı zamanda 0.5 mm kalınlığında olan kalem ucuyla yazılan yazılar, ideal ve okunaklı olacaktır. Kalemin haznesindeki kırmızı renkli mürekkep hem suya, hem de ışığa karşı dayanıklıdır. Böylece bu kalem kullanılarak yazılan yazılar, karşılaşabileceği olumsuz faktörlerden minimum düzeyde etkilenmektedir. Plastik ve kolay kavranabilen gövdesiyle yazı yazarken kişilerin konforunu artırmaktadır. Kapaklı mekanizması sayesinde de kalemin yazma kalitesini önemli ölçüde etkileyen mürekkebin ömrünü uzatmaktadır. Tüm bu özellikleri ve şık tasarımıyla ofis kullanımına son derece uygun bir kalemdir.

 Uni-ball Ub-205 Roller Kalem Kullanışlı mıdır? 

Kullanışlı bir kalem, kişiler için sadece yazı yazmak veya imza atmak için kullanılan bir araç olmaktan çıkmaktadır. Örneğin; sahip olduğu şık tasarımıyla kullanıcısının tarzını en iyi şekilde yansıtabilmekte ve sahip olduğu ayrıcalıklı özelliklerle kullanıcısının hayatını önemli bir miktar kolaylaştırabilmektedir. Uni-ball Ub-205 roller kalemin tasarımı hem fonksiyonel açıdan, hem de estetik açıdan kullanıcısına kullanışlı bir kaleme sahip olma imkânı oluşturmaktadır. Kontrollü mürekkep akış sistemine, mürekkep seviye penceresine veya airplane safe özelliğine sahip oluşuyla ayırt edici bir kalemdir. Aynı zamanda sahip olduğu şık tasarım sayesinde de her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Dolayısıyla, herkes tarafından ve her ortamda rahatça kullanılması mümkün olan kullanışlı bir kalemdir.

 Uni-ball Ub-205 Roller Kalem Kaliteli midir? 

Kalemler hemen hemen her yaş ve meslek grubundan insanın hayatında önemli bir yere sahiptir. Kişiler, yazı yazmak veya imza atmak için ihtiyaçları olabilecek kişisel kalemlerini ceketlerinin iç ceplerinde, çantalarında veya kalemliklerinde taşımayı tercih edebilmektedir. Sık sık kullanılan kişisel kalemlerin kalitesi kullanıcısına, kendilerini yazarak ifade ettikleri sırada özgüvenini artırıcı bir nitelik kazanır. Aynı zamanda kaliteli bir kalem, doğru kullanımında, yıllarca işlevselliğini yitirmemektedir. Uni-ball Ub-205 roller kalemin kalitesi, kullanıcısıyla buluşmadan önce defalarca test edilmiş ve kendisini kanıtlamıştır. Yüksek kalitesinin yanında fiyat/performans açısından değerlendirildiğinde de oldukça uygun olan bu roller kalemler, kullanıcısı için kaliteyi daha da ulaşılabilir hale getirmektedir.

 Uni-ball Ub-205 Roller Kalem Dayanıklı mıdır? 

Bir kalemin doğru kullanımı esnasında en fazla yüzeyle temas eden ucu hasar görmektedir. Dolayısıyla bir kalemin uzun ömürlü olabilmesi için önce sağlam ve dayanıklı bir kalem ucuna sahip olması gerekmektedir.Uni-ball Ub-205 roller kalemin ucu, paslanmaz çelik oluşuyla darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca kalemin gövdesi de  sert plastikten yapıldığından kavranması kolaydır. Dayanıklı bir kalem ucu ve gövdesi, kişilere uzun yıllar kullanımda dahi en üst düzeyde memnuniyet sağlar. Tercihlerini dayanıklı ve uzun ömürlü kalemlerden yana kullanmak, günlük hayatta sıklıkla yazı yazan veya imza atması gereken kişiler için avantajlı olacaktır.

 Uni-ball Ub-205 Roller Kalem ile Yazmak Konforlu mudur? 

Yazı yazarken kullanılan kaliteli roller (jel) kalemler, sahip oldukları bazı alternatif özellikler sayesinde kullanıcısının konforunu en üst düzeye çıkarmaktadır. Uni-ball Ub-205 roller kalemler, sahip olduğu bazı ince detaylar sayesinde oldukça konforlu kalemlerdir. Örneğin; kontrollü mürekkep akış sistemine sahip olması sayesinde yazı yazmak için ihtiyaç duyulan en ideal mürekkep miktarını kendi kendine ayarlar. Aynı zamanda sahip olduğu mürekkep seviye penceresi de haznesindeki kullanılabilecek mürekkep seviyesini göstermektedir. Hızlı teslimat bölgesinde olan kişilerin, Avansas ile oluşturacağı siparişler, 1 iş gününde adrese teslim edilmektedir

Teslimat


500 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Uni-ball Ub-205 Vision Elite Roller Kalem 0.5 mm Kırmızı
67,56 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.