Ürün Kodu: 55861

Marka : Ark

Product State: A7

Ark 2082 Evrak Rafı Plastik Hareketli Şeffaf 2'li

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 2'li hareketli evrak rafı
  • Boyut: 35x14x25 cm
  • Sağlam plastik malzeme
  • Renk: Şeffaf
  • Darbeye ve düşmeye dayanıklı

Ürün Hakkında

Ark 2082 Evrak Rafı Plastik Hareketli Şeffaf 2'li

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Malzeme Plastik
Tür Evrak Rafı
Raf Sayısı 2'li Raf

Koli ve Montaj  
Kurulum Gerekiyor Mu? Hayır
Kurulum Dosyası var mı? (varsa ekte yollanmasını rica ederiz) Hayır
Paket İçeriği 1 Adet

Ergonomi  
Kolay açma/kapama için ergonomik tutma yerleri varmı ? Evet
Kaymayı engelleyen ayaklar bulunuyor mu ? Evet
Çekmece üzeri etiket mevcut mu ? Hayır
Raf eklenebilme özelliği var mı ? Hayır

 

Marka Ark Model 2082 Ürün Çeşidi Evrak Rafı Üretim Yeri Türkiye Renk Şeffaf Raf Sayısı 2 Materyal Plastik Boyut 35x14x25 cm Özellik Hareketli Evrak Rafı Kullanım Alanı Masa üstü Garanti Yok.

Çalışma alanlarında kullanılacak malzemelerin düzen içerisinde olması kişilerin üretim sürecinin verimli olması adına oldukça önemlidir. Ark 2082 evrak rafı, kişilerin kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkaracak özelliklere sahiptir. Öncelikle evrak rafı, şeffaf oluşuyla masaüstünde oldukça estetik bir görüntüye sahiptir. Ayrıca şeffaf raflar sayesinde kişiler, evraklarını koydukları yerden çok daha kısa sürede bulabilmektedirler. Evrak rafının iki katlı olması sayesinde kullanıcılar ihtiyaç duyduğu evrak depolama alanını ikiye ayırarak düzenleyebilmektedirler. İkili raf özelliği, kişilere kullanım alanlarını en iyi şekilde değerlendirmek konusunda kolaylık sağlamaktadır. Tüm bu özellikler değerlendirdiğinde masaüstü evrak raflarının ofislerde kullanılması çalışanlar için avantajlı olacaktır.

 Ark 2082 Evrak Rafı Kaliteli midir? 

Çalışma alanlarında kullanılacak materyallerin kaliteli olması, bu ürünlerle kişilerin çalışma süreleri boyunca temas halinde oldukları için büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda kaliteli bir evrak rafının kullanım ömrünün de bir o kadar uzun olması dikkate alınması gereken bir detaydır.  Özellikle masa başı çalışan kişilerin vazgeçilmezi haline gelecek masaüstü evrak raflarını uzun süre kullanabilmek kullanıcılar için pek çok açıdan oldukça karlıdır. Ark 2082 evrak rafı kalitesi hem kullanıcı odaklı tasarımıyla, hem de üretim aşamasında kullanılması tercih edilen materyallerle kendini gayet iyi göstermektedir. Çalışma ortamında bir düzen sağlamak adına kullandığı düzenleyici unsurların kalitesini önemseyen kullanıcılar için oldukça doğru bir tercihtir.

 Ark 2082 Evrak Rafı Pratik midir? 

Genellikle yoğun çalışma ortamlarında masaüstü evrak rafları sık sık kullanılmaktadır. Bunun sebeplerinin başında da kişilerin çalışma hızlarını aksatabilecek dağınık haldeki evrak ve benzeri unsurlarının pratik bir şekilde belirli bir sistemde bir arada tutmak istemeleridir. Dolayısıyla, masaüstü evrak rafı kullanmak, kişilerin çalışma ortamlarını düzenleme süreçlerinde pratik bir çözüm yoludur. Ark 2082 evrak rafı kullanıcılarının şeffaf, iki katlı ve ihtiyaç duyabilecekleri A4 veya A5 evrak boyutlarıyla uyumlu özellikleri ile tüm işlerini kolaylaştıracaktır.

 Ark 2082 Evrak Rafı Dayanıklı mıdır? 

Çalışma ortamlarında kullanılacak her türlü malzemede darbelere karşı olan dayanıklılık aranan bir özelliktir. Bu darbe, yere düşme veya çarpma sonucu meydana gelebilmektedir. Evrak rafının darbelere karşı olan dayanıklılığının yanında temas edebileceği sıvılara karşı olan dayanıklılığı da önemlidir. Çünkü kişiler, sıklıkla masa başında çalıştıkları sırada yanlarına su, çay, kahve gibi içecekler almak isteyebilmektedir.  Evrak rafları bu içeceklerin kaza sonucu masaya dökülmesi gibi bir durumda kişilerin önemli belgelerini ıslanmaktan koruyan bir unsurdur.  Sıvılara ve darbelere karşı Ark 2082 evrak rafının dayanıklılığı kendini kanıtlamıştır.

 Ark 2082 Evrak Rafının Boyutu İdeal midir?  

Masa başında çalışan kişiler için masalarının üzerindeki alanı en verimli şekilde kullanmak oldukça önemlidir. Bundan dolayı da masalarının üzerlerinde evraklarını sistemli bir şekilde düzenlemek amacıyla kullandıkları evrak raflarının çalışma alanlarını işgal edecek boyutta olmaması gerekmektedir. Aynı zamanda evrak raflarının boyutu, istenen tüm evrakları muhafaza edebilecek kapasitede olması da önemlidir. Evrak raflarının boyutu kullanıcıların işlerini zorlaştırmayıp kolaylaştıracak nitelikte olmalıdır. Kişiler çalışma alanlarını masaüstü evrak rafı ile düzene sokmak istiyor ancak bu rafın kaplayacağı alandan dolayı tereddüt ediyorlarsa, tercihlerini çekinmeden Ark 2082 evrak rafından yana yapabilirler. Eğer hızlı teslimat bölgesinde iseniz Avansas ile oluşturacağınız siparişiniz 1 iş gününde size teslim edilecektir.

Teslimat


250 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Ark 2082 Evrak Rafı Plastik Hareketli Şeffaf 2'li
Birim Fiyat = 75,79 TL
151,57 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.