Ürün Kodu: 60962

Marka: Sandisk

Product State: A0

Sandisk 16 GB USB 3.0 USB Bellek Sdcz48-016g-u46

Product State: A0
 • USB 3.0 bağlantı noktası
 • Parola koruması işe şifreleme
 • 16 GB depolama kapasitesi
5

Ürün Hakkında

Sizin için önemli olan dosyaları hem sorunsuzca arşivlemek hem de bir kasadaymış gibi güvende tutmaksa Sandisk 16 GB USB 3.0 USB Bellek Sdcz48-016g-u46 kullanmalısınız. 16 GB’lik kapasitesi ile istediğiniz kadar dosya depolamanıza imkan tanıyan bu USB bellek, 80MB/saniye aktarım hızına sahip. Yani büyük dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ya da HD videolarınızı yüksek hızla aktarmanızı sağlar.
Bir dijital arşiv oluşturmanıza olanak tanıyan bu teknoloji aksesuarı aynı zamanda parola ve şifre özelliği sayesinde siz istemediğiniz sürece başkalarının dosyalarınıza ulaşmasını da engeller. En kaliteli ve pratik ofis malzemelerini hizmetinize sunan Avansas.com ile bu ürüne sahip olarak iş hayatınızı güvende tutabilirsiniz.


SanDisk Ultra® Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Sürücü

Dosya, video, müzik ve fotoğraf aktarmak için beklemek zorunda değilsiniz!

Genel bilgiler

 • Standart USB 2.0'dan 10 kata kadar daha hızlı**
 • Uzun metrajlı bir filmi 40 saniyeden daha kısa sürede aktarın1
 • 100MB/saniyeye** kadar aktarım hızı
 • USB 3.0 etkin (USB 2.0 uyumlu)
 • SanDisk SecureAccess™ yazılımı ile özel dosyalarınız2 için parola koruması ve şifreleme
 • 16GB, 32GB ve 64GB* kapasite seçenekleri
 

 

Ayrıntılı ürün açıklaması

İçeriği ne kadar hızlı aktarırsanız, eğlenmeye o kadar hızlı başlar ya da işinizi o denli çabuk tamamlarsınız. 64GB* SanDisk Ultra® Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Sürücü 100MB/saniyeye** varan süper aktarma hızları sunmaktadır. Bu sayede dosyaları USB 2.0 teknolojisine kıyasla çok daha kısa sürede aktarabilirsiniz.

Ayrıca 128-bit dosya şifreleme özellikli 2ve parola korumalı SanDisk SecureAccess™ yazılımı ile en büyük dosyalarınızı bile korurken, istediğiniz dosyaları paylaşabilirsiniz.

 

Özellikler ve avantajlar

 • Dosyaları standart USB 2.0'dan 10 kata kadar daha hızlı aktarın**
 • Uzun metrajlı bir filmi 40 saniyeden daha kısa sürede aktarın1
 • Yüksek performans hızları (100MB/saniyeye** kadar okuma)
 • USB 3.0 etkin (USB 2.0 uyumlu)
 • SanDisk SecureAccess™ yazılımı, kişisel parola ve otomatik 128-bit AES şifreleme özelliği ile özel dosyalarınızı korur2
 • Kullanımı daha kolay olamazdı: güvende olmalarını sağlamak için tek yapmanız gereken dosyaları sürükleyip özel bir klasör ya da "kasaya" bırakmak
 • 16GB, 32GB ve 64GB* kapasite seçenekleri
 • 5 yıllık garantiyle desteklenir3


 

 
 

Doğru USB Flash Sürücüsünü seçmek

SanDisk Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Sürücü ne kadar hızlı?

SanDisk Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Sürücü ile USB 2.0 flash sürücülere kıyasla çok daha yüksek aktarım hızlarına ulaşırsınız. Bu sayede video, müzik, grafik ve diğer dosyaları beklemeden çok daha hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


 

SanDisk Ultra Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Sürücüyü farklı kılan nedir?

SanDisk, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmış, geniş bir performans aralığında USB flash sürücüler sunmaktadır. SanDisk Ultra Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Sürücü sizin için doğru çözüm değilse, alternatif ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.


 
 

USB sürücünüzden daha fazlasını alın

Yaşam tarzınızın gerektirdiği hız

100MB/saniyeye kadar olan okuma hızı, 64GB SanDisk Ultra Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Sürücüyü standart USB 2.0 sürücülerden 10 kata kadar daha hızlı kılar. Uzun metrajlı bir filmi aktarmak için dakikalarca beklemek yerine, 40 saniyede aktarın. Bu hız, 64GB SanDisk Ultra Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Sürücüyle neredeyse anında izleyebileceğiniz, dinleyebileceğiniz, paylaşabileceğiniz ya da çalışabileceğiniz anlamına gelir.

Aradığınız kapasite

64GB SanDisk Ultra Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Sürücü hayatınızı arzu ettiğiniz hızda yaşayabilmeniz için imkan tanır. İşiniz için yanınızda on binlerce fotoğraf, şarkı, video ya da büyük dosyalar - hatta büyük depolama alanı gerektiren video ve yüksek çözünürlüklü resimler - taşımanız gerekiyorsa, bu sürücü sizin için ideal olacaktır.

SanDisk ile güvende olun

SanDisk SecureAccess yazılımı, kişisel belgelerinizi ya da sunumlar ve resmi evraklar gibi önemli dosyalarınızı kolayca korumanızı sağlar. Dosyaları sürükleyip kasaya bıraktığınızda burada kişisel parolanız ve otomatik 128-bit AES şifrelemesi ile korunacaktır. Böylece sürücünüzü yanınıza alıp dışarı çıktığınızda ya da güvenlik için başka bir yerde sakladığınızda, içindeki veriler gizli ve emniyette kalacaktır.

Uyumluluk

64GB SanDisk Ultra Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Sürücü, USB 3.0 bağlantı noktalı dizüstü bilgisayarlar ve cihazlara uygun şekilde optimize edilmiştir. USB 2.0 bağlantı noktalarına sahip daha eski cihazlarla geriye dönük uyumlu olduğu için, bu cihazlardan hâlâ azami derecede yararlanabilirsiniz.

Performans ve güven

SanDisk USB flash sürücülerini azami güvenilirlik için geliştirip üretir; bu nedenle önemli dosyalarınızın depolanmasında 64GB SanDisk Ultra Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Sürücünüze güvenebilirsiniz.

İçiniz rahat bir şekilde süper hızın keyfini çıkarabilirsiniz. 64GB SanDisk Ultra Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Sürücü 5 yıllık garantiyle desteklenir.


 
 

Teknik bilgiler

 • Kapasite: 16GB, 32GB ve 64GB*
 • Performans/hız: 100MB/saniyeye** varan okuma hızı
 • Boyutlar: 56,09mm x 21,59mm x 10,41mm (2,87" x 0,87" x 0,42")
 • Çalışma ısısı: 0° – 45°C
 • Depolama ısısı: -10° – 70°C
 • USB bağlantı noktası: Yüksek hızlı aktarım için USB 3.0 bağlantı noktası gerekmektedir
 • Uyumluluk: USB 3.0 ve USB 2.0
  • Depolama: Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, Mac OS® X v 10.5+ ve Linux
  • SanDisk SecureAccess™ yazılımı: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Mac OS X v10.5+
 • Malzeme: Silikon ve plastik
 • Destek: 5 yıl garantili
 

SanDisk'e güvenin

Tüm SanDisk ürünleri en yüksek standartlarda üretilerek çok ayrıntılı testlerden geçtiği için her ürünün üstün kalitesinden, performans ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

 
 

*1GB=1,000,000,000 bayt. Gerçek kullanıcı depolaması daha düşüktür.

**SanDisk Ultra USB 3.0: 32GB & 64GB: Standart USB 2.0 sürücülerden 10 kata kadar daha fazla hızda (4MB/sn) sürücüye yazma; 100MB/saniyeye kadar okuma hızı. 16GB: Standart USB 2.0 sürücülerden 5 kata kadar daha fazla hızda (4MB/sn) sürücüye yazma; 100MB/saniyeye kadar okuma hızı. SanDisk Ultra Fit USB 3.0: 32GB & 64GB: Standart USB 2.0 sürücülerden 10 kata kadar daha fazla hızda (4MB/sn) sürücüye yazma; 130MB/saniyeye kadar okuma hızı. 16GB: Standart USB 2.0 sürücülerden 5 kata kadar daha fazla hızda (4MB/sn) sürücüye yazma; 130MB/saniyeye kadar okuma hızı. SanDisk Extreme USB 3.0: 16GB: Standart USB 2.0 sürücülerden 12 kata kadar daha hızlı (4MB/sn); 245MB/saniyeye kadar okuma hızı. 32GB: Standart USB 2.0 sürücülerden 25 kata kadar daha hızlı (4MB/sn); 245MB/saniyeye kadar okuma hızı. 64GB: Standart USB 2.0 sürücülerden 45 kata kadar daha hızlı (4MB/sn); 245MB/saniyeye kadar okuma hızı. SanDisk Extreme PRO USB 3.0: Standart USB 2.0 sürücülerden 60 kata kadar daha fazla yazma hızı (4MB/sn); 260MB/saniyeye kadar okuma hızı. Tümü: USB 3.0 bağlantı noktası gerektirir. Dahili testlere dayanmaktadır. Performans, ana cihaza bağlı olarak daha düşük olabilir. 1MB = 1,000,000 bayt.

1USB 3.0 ana cihaz ile 1,2GB MPEG-4 video aktarımına dayanmaktadır. Sonuçlar ana cihaza, dosya niteliklerine ve diğer etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

2128-bit AES şifrelemesine dayalı parola koruması Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8 ve Mac OS X v10.5+ (Mac için yazılım yüklemesi gereklidir; bkz. www.SanDisk.com/SecureAccess) tarafından desteklenmektedir.

©2014 SanDisk Corporation. Tüm hakları saklıdır.  San Disk ve SanDisk Ultra SanDisk Corporation şirketinin Amerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. SanDisk SecureAccess, SanDisk Corporation şirketinin ticari markasıdır. Mac ve Mac OS, Apple Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar sahiplerine aittir.


 

Sandisk 16 GB USB 3.0 USB Bellek Sdcz48-016g-u46 Hakkında Yapılan Yorumlar

Fiyatı uygun
Eskiye nazaran flash bellek artık daha ucuza satılıyor. Rekabet önemli faktör :) Sandisk bu rekabeti kızıştıran ve kaliteli ürün satan firmalardan. Flash bellek ihtiyacı olanların alabileceği kaliteli bir ürün. USB 3.0 girişinin olması artı yönü.
[ ]
Süper veri hızı , Güzel Fiyat
Flash bellek artık bakkallarda bile satılır oldu , fakat sandiskin ürünleri gerçekten de başı çekiyor. Fiyatı itibariyle USB 3.0 desteği takdire şayan.
[ ]
Ürünü Oylayın

Siz Sorun Biz Cevaplayalım

? Yorum Daha Var

Teslimat

Tüm Türkiye'ye kargo bedava!


İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ* teslimatlarında


Saat 17:00'ye

kadar verdiğiniz
siparişlerinizi

Ertesi İş Gününe

Kendi araçlarımız ve personelimiz ile teslim ediyoruz.

 • *İstanbul içindeki (Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy dışında kalan) bölgelere
 • *Ankara bölgesinde Çankaya, Yenimahalle ilçe merkezlerine;
 • *Bursa bölgesinde Gürsu, İnegöl, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ilçe merkezlerine;
 • *Kocaeli bölgesinde Çayırova, Darıca, Gebze, Dilovası, Körfez, Derince, İzmit ilçe merkezlerine;
 • *Tekirdağ bölgesinde Çorlu, Çerkezköy, Ergene, Kapaklı ilçe merkezlerine; siparişleriniz kendi araçlarımızla 1 iş gününde teslim edilmektedir.
 • **KDV dahil sipariş tutarlarını içermektedir.
 • Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

Diğer bölge teslimatları


Saat 14:00'a

kadar verdiğiniz
siparişlerinizi

Aynı Gün İçinde

anlaşmalı kargo
firmasına teslim ediyoruz.

 • Diğer bölge teslimat şartlarımız, İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ dışındaki tüm iller için geçerlidir.
 • Saat 14:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir.
 • İstanbul'a uzaklığınız 600 km'den az ise 1 iş günü içerisinde, daha uzak mesafede ise 2 iş günü içerisinde siparişizleriniz kapınıza gelir. Teslimat adresinin kargo kapsamı dışında olması halinde kargo firmasının özel teslim günleri farklılık gösterebilmektedir.
 • **KDV dahil sipariş tutarlarını içermektedir.
 • A3, A4 ve A5 Fotokopi Kağıdı, Sıvı Temizlik Ürünleri ve desi – ağırlık oranına göre bazı ürünlerde, kargo firmasının fiyatlandırması nedeniyle ek ücret talep edilebilmektedir.
 • Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan "Siparişlerim" sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonunu basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Sandisk 16 GB USB 3.0 USB Bellek Sdcz48-016g-u46
49,65 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.