Ürün Kodu: 201I0N

Marka : Avansas

Product State: A0

Gıda Paketi

Product State: A0
  • 2 haftalık tüketim ( 5 kişilik)
  • Pratik paket - tek tıkla 8 ürün
  • 6 çeşit, 8 parça ürün
  • Güvenilir markalar

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Evde, iş yerinde, eğitim kurumlarında ve başka kalabalık ortamlarda yoğun olarak tüketilen gıda ürünlerini toplu olarak almak ekonomik bir tercihtir. Aynı zamanda, alışveriş süresini kısalttığı için pratiktir. Avansas, hem evinizde hem de iş yerinizde güvenle tüketmeniz için en kaliteli ürünlerden oluşan gıda paketini sizin için oluşturdu.

Paket İçeriğiKurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi Poşet 100 gr
Bal Küpü Gold Küp Şeker 360'lı 1 kg
Avansas Karton Bardak 7 Oz 50'li Paket
Lipton Dökme Çay Doğu Karadeniz 1000 gr
Eti Tutku Bisküvi 100 gr x 3
Ülker Hanımeller Asorti Poşet 180 gr
Kaç Kişilik5 kişilik (2 Haftalık Tüketim)

Gıda paketinin içinde, 50 adet Avansas marka karton bardak, bir paket Kurukahveci Mehmet Efendi marka Türk kahvesi, 1 kilogram ağırlığında küp şeker, bir kilogram ağırlığında Lipton dökme çay, üç adet Eti Tutku bisküvi ve bir paket Hanımeller bisküvi bulunmaktadır.

Kalabalık ofislerde ve çalışma alanlarında en çok ihtiyaç duyulan gıda ürünlerinden oluşan gıda paketi, çay ve kahvenin yanında iyi gidebilecek bisküvileri de kapsıyor. Böylece, gıda paketiyle molalar daha da keyifli hale geliyor.

Çalışma alanlarında beslenme, iş verimliliği ve çalışma performansı için çok önemlidir. Bu yüzden çalışanların seveceği, sağlıklı, güvenilir markaların lezzetli ürünlerini tercih etmek gerekir. Avansas’ın gıda paketi tam da böyle ürünlerden oluşur.

Gıda Paketi Kaç Kişiliktir?

Gıda paketi, en güvenilir markalardan seçilen sekiz parça üründen oluşmakta. Pratik pakette sunulan gıda paketi, beş kişinin iki haftada tüketebileceği malzemeye sahiptir. Yani, beş kişilik bir ofiste tek bir paketle iki haftalık gıda ihtiyacı giderilebilir.

Gıda Paketi İçeriği Nedir?

Gıda paketinde, 100 gramlık Kurukahveci Mehmet Efendi Kahvesi, 1 kg’lık Bal Küpü Gold küp şeker, 50 adet Avansas karton bardak, 1 kg’lık Lipton dökme çay, 3 adet Eti Tutku, 180 gr’lık Ülker Hanımeller bulunur.

Bu ürünler, bir iş yerinde yapılan molalarda ya da çalışma sırasında ihtiyaç duyulan, en çok tüketilen ürünlerdir. İsteğe göre Türk kahvesi yapılabilir ya da bol miktarda çay içilebilir. Lipton kalitesiyle sunulan dökme çay, en kaliteli çay filizlerinden üretildiği için koyudur ve az miktarda çaydan çok sayıda bardak çay çıkarılabilir.

Gıda Paketi Güvenilir Midir?

Hem evde hem de iş yerlerinde, çalışma sırasında ve molalarda kullanılan gıda ürünlerinin mutlaka kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü, sağlıklı olması gerekir. Kaliteli ürünler kullanmak sağlığı koruduğu gibi çalışma performansını yükseltir ve verimliliği artırır. Çalışma saatleri içinde beslenme, bu yüzden çok önemlidir.

Gıda paketi, piyasadaki en kaliteli ürünler arasından titizlikte seçilmiştir. Bu ürünler, insan sağlığına zararlı ham madde içermez. Bu anlamda sağlıklı ve lezzetlidirler. Piyasadaki en tanınmış ve en sevilen markaların ürünleridir.

Gıda Paketi İçerisinde Bulunan Ürünler Kaliteli Midir?

Gıda paketi, Avansas tarafından titizlikle seçilen, en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.  Paketteki Türk kahvesi, en eski Türk kahvesi markalarından biri olan Kurukahveci Mehmet Efendi’dir. Küp şeker ise piyasadaki en güvenilir şeker markalarından biri olan Bal Küpü’dür. Avansas marka karton bardaklar, sıcak içecek tüketmek için güvenli ve konforlu bir deneyim sunar.

Avansas’tan Alışveriş Yapmak Güvenli Midir?

Avansas, uzun yıllardır en büyük firmalara ve sayısız bireysel müşteriye hizmet veren kurumsal bir e-ticaret şirketidir. Güvenilir altyapısı ve müşteri odaklı satış politikası ile en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla size sunar.

Avansas olarak ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili en ayrıntılı ve objektif bilgileri, en detaylı fotoğraflarla size sunarız. Siz sipariş oluşturduğunuzda ise en kaliteli ürünleri sizin için seçer ve paketleriz. Böylece, ürünün beklediğiniz gibi çıkmaması gibi kötü sürprizler yaşamazsınız.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Gıda Paketi
57,99 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.