Ürün Kodu: 71954

Marka : Pal Systems

Product State: A7

Pal Systems 7 W 6500K Beyaz Işık LED Ampul

Product State: A7
  • Işık rengi: Beyaz renk
  • DUY: E27
  • 2 yıl garantili
  • Lamba gücü: 7 W
  • Renk sıcaklığı: 6500 K

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Pal Systems, geliştirdiği başarılı aydınlatma sistemleri ile hayatı kolaylaştıran bir marka olarak öne çıkmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde ve hayatın birçok alanında kullanılan aydınlatma sistemleri tasarruf yönünden sürekli şekilde geliştirilir. Ampuller ilk kullanılmaya başlandığı zamanda sarı ışık yaygın olarak kullanılsa da günümüzde daha çok beyaz ışık tercih edilmektedir.

İç mekanlarda özellikle enerji tasarrufu yapabilmek için kullanılan tasarruflu ampuller, şimdilerde yerini Pal Systems 7 W 6500K beyaz ışık LED ampul gibi ürünlere bırakmıştır. LED teknolojisinin gelişmesiyle çoğalan bu ampuller, elektrik enerjisini içlerinde bulunan sistem sayesinde yüksek bir verimlilik ile ışığa çevirir. Bu özelliği sayesinde daha az maliyet ile daha uzun kullanım ömrü sağlayan bu ampuller, daha avantajlı bir hale gelmektedir.

Pal Systems 7 W 6500K beyaz ışık LED ampul, klasik ampullere göre %90 enerji tasarrufu sağlar. Samsung LED çipleri kullanılarak üretilmiş olan bu ampul, 25.000 saat ortalama kullanım ömrü sunar. Böylelikle 25 yıl ampul değiştirme derdiniz olmadan kullanabilirsiniz. Enerji tasarrufu sayesinde kendi masrafını çıkaran bu ampul, sizin de tasarruf etmenizi sağlar.

MarkaPal Systems
Lamba TipiLED
Işık RengiBeyaz Renk
Renk Sıcaklığı6500 K
Lamba Gücü7 W
DuyE27
Lümen665 LM
Gerilim220 - 240 V
Ömür25.000 Saat
Paket İçi Ürün Adedi1 Adet
Garanti2 Yıl

Pal Systems teknolojisi ile üretilen LED ampuller, ışık verirken titreme yapmaz. Gerçek ve doğal renksel geriverim (CRI) özelliği olan ampul, sizi rahatsız etmeyecek şekilde ortamı aydınlatır. Pal Systems 7 W 6500K beyaz ışık LED ampul içerisinde kızılötesi ve morötesi ışıma yapan bir bileşen yoktur. Böylelikle ortamda bulunan mobilyaların rengi yıllar geçse de solmaz. Kaliteli bir aydınlatma için Pal Systems ampullerini, Avansas güvencesiyle alabilirsiniz.

Pal Systems 7 W 6500K Beyaz Işık LED Ampul Kaliteli midir?

Pal Systems, gelişmiş teknolojisi ile aydınlatma sistemleri üretmektedir. Üretmiş olduğu Pal Systems 7 W 6500K beyaz ışık LED ampul de oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Uzun kullanım ömrü sunar ve gözü yormayan kaliteli, doğal bir renk verir. Samsung LED çipleri kullanılarak üretilen ampul, kullanıcılarına üstün performans sunar.

Pal Systems 7 W 6500K Beyaz Işık LED Ampul Çevre Dostu mudur?

Pal Systems, LED ampul teknolojisini kullanır. Böylelikle Pal Systems 7 W 6500K beyaz ışık LED ampul, minimum karbon salınımı yapar ve çevre dostu bir yapıdadır. Kırılması durumunda dahi sağlığı kötü etkileyen bir gaz salmaz. Bu ampuller kullanım ömrü bittikleri zaman, geri dönüşüm atık merkezlerine götürülerek geri dönüştürülebilir.

Pal Systems 7 W 6500K Beyaz Işık LED Ampul Enerji Tasarrufu Sağlar mı?

Pal Systems 7 W 6500K beyaz ışık LED ampuller enerji tasarrufu özelliğine sahiptir. Klasik ampullere oranla %90 enerji tasarrufu sağlayan bu ürün, tasarruf yaparak kendi maliyetini çıkartır. Sonrasında ise az enerji tüketmesi sayesinde, sizin de tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Enerji tasarrufu yapmasına rağmen bu ampul çeşitleri, 6500K renk sıcaklığı ve 665 LM şiddetinde ışık verebilir.

Pal Systems 7 W 6500K Beyaz Işık LED Ampulün Garanti Süresi Ne Kadardır?

Pal Systems 7 W 6500K beyaz ışık LED ampulün garanti süresi 2 yıl olarak belirtilmiştir. Sağlam yapısı ve LED teknolojisi ile 25.000 saat yani ortalama 25 yıl kullanım ömrü sunar.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Pal Systems 7 W 6500K Beyaz Işık LED Ampul
16,90 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.