Ürün Kodu: 79395

Marka : Epson

Product State: A0

Epson T606400 Kartuş Sarı (Yellow) 220 ml

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Üstün baskı kapasitesi
  • 220 ml kapasite
  • Yüksek kalitede çıktılar
  • Sarı renk
  • 24 ay garanti

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Model Epson T606400
Renk Sarı \ Yellow
Baskı Kapasitesi 220 ml
Uzun Süreli Kullanım Uygun 
Akıtma \ Donma \ Tıkanma Yapmaz 
Fotoğraf Baskısı Uygun 
Ofis Kullanımı Uygun 
Satış Sitesi Güvenilir 

Özel olarak geliştirilen Claria Photographic Ink teknolojisi ve DURABrite Ultra teknolojisi sayesinde üstün baskı kapasitesi ve fotoğraf gibi yüksek çözünürlükteki görselleri yazdırmak amacıyla renkli kartuş türünde en ince ayrıntısına kadar düşünülüp geliştirilmiş olan Epson T606400 model sarı \ yellow rengiyle baskılarda mükemmele yakın sonuçlar vermektedir. Ana sıcak renklerden olan sarı \ yellow kartuş ile sıcak alt tonlu görsellerde ve sarı ışık kullanılarak çekilmiş olan fotoğraflarda dahi ışık, gerçek görüntüsüyle kâğıda aktarılır. Renklerde kayma, solma veya akma gibi durumlarla karşılaşılmamıştır. Epson, daha düşük enerji harcayarak daha yüksek performans vermeyi amaçlamıştır. Bu sayede kartuşlar güç dengesini korur ve uzun ömürlü bir kullanım sağlanır. Her ofis tipine uygun olmasının yanı sıra rahat bir kullanımı vardır. Cihazlarla uyumluluk sorunu yaşanmaz. Baskılar her kâğıt türüne uygulanabilmektedir. Baskılarda sararma ve renk kaybı olmadan yıllarca saklanabilmektedir.

Epson T606400 Kartuş Sarı \ Yellow Uzun Süre Dayanıklı mıdır?

Kullanıcılarına rahat bir kullanım sağlaması açısından Epson tarafından geliştirilmiş teknolojiler sayesinde kartuşların kullanım ömrü oldukça uzundur. Kullanılan kâğıt türü fark etmeksizin her baskı saklanabilir, arşivlenebilir. Renkleri uzun süre korunur, renklerde solma ya da dağılma gibi durumlar yaşanmamaktadır. Kullanılmayan kartuşlar özenle muhafaza edilip saklanabilir. Yapısı gereği oldukça dayanıklı olan kartuşlar sık sık çalıştırıldığında dahi mükemmele yakın sonuçlar vermektedir. 

Epson T606400 Kartuş Sarı \ Yellow Fotoğraf ve Resim Yazdırmak için Uygun mudur?

Ultra güçlü pigmentleri ve kartuşlarda kullanılan Claria Photographic Ink teknolojisi sayesinde fotoğraf, grafik ve resim gibi yüksek çözünürlüklü görsellerde renkler canlı ve net bir görünümle basılır. Sarı gibi açık sıcak tonlu ve özellikle beyaz tabanlı kağıtlarda görülmesi zor olan renkler dahi mükemmele yakın bir sonuçla aktarılmaktadır. 220 ml baskı kapasitesi ve kullanım kolaylığı sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Özel pigmentleri nedeniyle her kâğıt türüne kolayca basım yapılabilmektedir. Su ve benzeri sıvılara dayanıklı olmasının yanı sıra çıktıların yıllar boyu kullanılmasını sağlamaktadır.

Epson T606400 Kartuş Sarı \ Yellow Fiyat Performansı Açısından Uygun mudur?

Fiyat performans açısından her bütçeye uygun olan Epson kartuşların kullanım ömrünün uzun olmasının yanı sıra kaliteli baskı ve çıktılar nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. Her bütçeye uygun olmasının yanında her ofis tipine de uygundur. Epson, kullanıcılarına her anlamda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İşlerinizin çabuk bitmesin yardımcı olmasının yanında aynı zamanda kullanıcılara güç tasarrufu da sağlar. Siyah beyaz çıktılarda vermiş olduğu mükemmel sonucu renkli çıktılarda da kullanıcılarına sunar. Sadece yazı değil görsel baskılar da yapmak isteyen kullanıcılar için oldukça ideal bir üründür. 

Ürün Orijinal midir?

avansas.com tarafından gönderilecek olan ürün orijinal Epson markasına ait olup cihazlarda herhangi bir uyumluluk sorunu yaşanmamaktadır. Uzun süre kullanabileceğiniz Epson kartuşlar fiyat performans açısından gayet başarılıdır. Epson kartuşları kusursuz teknikleri bakımından kullanıcılarına güzel bir deneyim sunar.

Epson kartuşları satın almak için siz de avansas.com üzerinden hiçbir zorluk yaşamadan kartuşunuzu sipariş edebilirsiniz. Epson T606400 kartuşun fiyatını öğrenmek için sizi sayfamıza bekliyoruz. Hiçbir güven sorunu yaşamadan siparişinizi verebilir, üstün teknolojisi ile geliştirilmiş olan Epson marka kartuşlar satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Epson T606400 Kartuş Sarı (Yellow) 220 ml
1.427,93 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.