Ürün Kodu: 63566

Marka : BIC

Product State: A0

Bic Plastidecor 945764 Silinebilir Pastel Boya 12'li Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Ekstra dayanıklı yapı
  • 30 ay ve üzeri küçük çocuklar için ideal
  • Elleri ve kıyafetleri boyamaz
  • Kalemtıraşla kolayca açılır
  • 12'li paket

Ürün Hakkında

Bic Plastidecor 945764 Silinebilir Pastel Boya 12'li Paket

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

Genel Bilgiler
Yaş 30 aylık ve üzeri
Marka Bic
Model Plastidecor 945764 Silinebilir Pastel Boya
Özellik Elleri ve kıyafetleri boyamaz
Paket içeriği 12 adet pastel boya kalemi

 

Çocukların rengarenk zihin dünyalarını dışa vurmaları için boyama ve çizim oldukça faydalı bir etkinliktir. Boyama yapmak çocukların el becerilerini, gözlem yeteneklerini ve sanatsal duyarlılıklarını geliştirir. Bu yüzden, okulda olduğu kadar okul öncesinde de çocukların kalemle ve kağıtla haşır neşir olması tavsiye edilir.  

Boya kalemleri, çocukların kafalarındaki renkli dünyayı anlatabilmeleri için küçük yaştan itibaren kullanılan malzemelerdir. Ancak çocukların temas halinde olacağı her eşya gibi kırtasiye malzemelerinin de onlara zarar vermeyecek sağlıklı malzemelerden üretilmiş olması ve güvenlik önlemlerine dikkat edilerek kullanılması önemlidir.

Bic marka silinebilir pastel boya 30 ay ve üzeri her çocuğun güvenle kullanabileceği, sağlıklı, dayanıklı ve kaliteli bir üründür. Kalemtıraşla kolayca açılan silinebilir pastel boya ekstra dayanıklı yapısı sebebiyle çocukların amaç dışı kullanımlarına da direnir.

Avrupa oyuncak standardıyla (EN71) uyumlu olarak üretilen bu silinebilir pastel boyalar, uzun ömürlü ve dayanıklı yapılarıyla dikkat çeker. Ayrıca kalemler elleri ve kıyafetleri boyamıyor. Böylece çocuklar özgürce hayal güçlerini kullanırken siz de kirliliği dert etmezsiniz.

 

Bic Plastidecor 945764 Silinebilir Pastel Boya Dayanıklı Mıdır?

 

Bic marka silinebilir pastel boya, 30 ayın üstündeki çocuklara göre üretildiği için kalın ve dayanıklı bir gövdeye ve ekstra güçlendirilmiş kalem ucuna sahiptir. Böylece evde, kreşte, okulda ya da sırt çantasının dibinde güvenle taşınabiliyor. Güçlü ucu yüksek basınçlara karşı bütünlüğünü koruyabilir. Böylece, enerjilerini atacak yer arayan miniklerin hırçın darbelerine karşı hem kağıt hem de kalem korunmuş olur.

 

Bic Plastidecor 945764 Silinebilir Pastel Boya Kuruma Yapar Mı?

 

Bic kalitesiyle üretilen silinebilir pastel boya doğadaki renklere çok yakın kalitedeki canlı ve kaliteli renklere sahiptir. Üstelik boya kalitesi uzun süre korunabilir. Çanta içinde, kalemlikte ya da dış etkenlere açık olan başka bir yerde saklansa bile kalem ucunda kuruma ya da dağılma olmaz. Böylece boya kalemleri her zaman gerçeğe yakın ve canlı renkler vermeye devam ediyor.

 

Bic Plastidecor 945764 Silinebilir Pastel Boya Sağlığa Uygun Mudur?

 

Temas ettiğimiz her eşya insan sağlığına zarar vermeyecek standartlarda üretilmiş olmalıdır. Ancak söz konusu çocukların sağlığı ise daha titiz ve özenli davranmak gerekir.  

Bic Plastidecor silinebilir pastel boya tam olarak bu özelliklere sahip olarak üretilmiştir. 30 ay ve üzeri çocuklar için üretilen boya kalemleri en kaliteli malzemelerden üretildiği gibi her cebe uygun olarak fiyatlandırılmıştır.

 

Bic Plastidecor 945764 Silinebilir Pastel Boya Uzun Ömürlü Müdür?

 

Bic marka silinebilir pastel boya güçlü bir gövdeye ve ekstra güçlendirilmiş kalem ucuna sahiptir. Pastel boyada olması gereken yumuşak ve kaygan çizim hissiyatını korumakla beraber yüksek basınçlara karşı da direnç gösterir. Kolay kolay dağılmaz, parçalanmaz. Kuruma yapmaz. Bu özellikleri sebebiyle Bic Plastidecor silinebilir pastel boya uzun süre dayanır.

Kalemtıraş vasıtasıyla kolayca açılan pastel boya çocukların özensiz kullanımında bile kolay kolay kırılmaz. Çantada ve kalemlikte rahatça taşınır ve evde, okulda ya da kreşte güvenle kullanılabilir.

 

Avansas’tan Alışveriş Yapmak Güvenli Midir?

 

Kırtasiye alışverişini internet vasıtasıyla yapmak konusunda kafasında soru işaretleri bulunan müşterilerin güvenle tercih edebileceği en iyi alternatiflerden biri Avansas’tır. Kullanacağı ürünü görmeden satın almak istemeyen müşterilerin haklı kaygılarını gidermek için Avansas en kaliteli ürünleri tek tek seçer ve müşteriye ulaştırır. Bu yüzden ürünün teslim alınması sırasında kötü sürprizler yaşanmaz.  

 

Avansas, güvenli internet altyapısı sebebiyle e-ticaretin güvenilir yüzüdür. Hem perakende hem toptan alışverişlerde Avansas en kaliteli ve dayanıklı ürünlerini her cebe uygun, ekonomik fiyatlandırmadan sunar. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla alma imkanı sağlayan Avansas, satın alınırken sitede görülen ürünün birebir aynısını titizlikle size ulaştırır. 

Teslimat


200 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Bic Plastidecor 945764 Silinebilir Pastel Boya 12'li Paket
Birim Fiyat = 2,02 TL
24,29 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


850.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.