Ürün Kodu: 69629
Product State: A0

Faber Castell 52 Marker Kalem Yuvarlak Uç Mavi

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Yuvarlak uç
  • 2.8 mm çizgi kalınlığı
  • Her türlü yüzey için uygun
  • Kalıcı mürekkep

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir? 

Faber Castel 52 Marker Kalem Özellikleri
Kalemin UcuYuvarlak
Kalem Ucu Kalınlığı2.8 Mm
MürekkepKalıcı
Mürekkep RengiMavi
MateryalPlastik
MekanizmaKapaklı
Ofis KullanımıUygun

Faber Castell 52 Marker kalemin özellikleri incelendiğinde oldukça başarılı olduğu görülmektedir. Yuvarlak ve 2.8 mm kalınlığındaki ucu ile yazılan yazı karakterlerinin biçiminin homojen bir görüntüde olmasını sağlamaktadır. Haznesindeki mavi mürekkebinin kalıcılığı, pek çok farklı yüzeyde test edilmiş ve onaylanmıştır. Çoğunlukla plastik bir materyalden üretilmesi sayesinde çok hafiftir ve dolayısıyla da tutumu oldukça rahattır. Kapaklı bir mekanizmaya sahip bir kalem olmasından kaynaklı olarak kalem ucu, kuruma durumuna karşı koruma altındadır. Ergonomik ve ekonomik oluşuyla da tamamen ofis kullanımına uygun bir kalemdir.

 Faber Castell 52 Marker Kalem Kullanışlı mıdır? 

Kalemler okulda, iş yerinde veya evde sık sık kullanılan ürünlerdir. Özellikle kişilerin eğitim hayatlarının başlamasıyla kalemlere olan ihtiyaçlarından doğan bağlılıkları da artmaktadır. Kalemler hemen hemen her yaş grubundan kullanıcıya hitap etmektedir. Kişiler zevk ve tercihlerine göre kullanacakları kalemi seçerken en çok dikkat ettikleri konulardan biri de kalemin kullanışlı olup olmadığıdır. Çünkü kullanışlı kalemler sayesinde kişiler, yazı yazma işlemlerini en rahat biçimde halledebilmektedirler. Faber Castell 52 Marker kalemlerinin kullanışlı olması pek çokkullanıcının bu kalemi tercih etmesinin sebeplerinden biridir. Örneğin; yuvarlak ucu sayesinde kişiler, yazılarını pratik bir şekilde yazabilmektedirler. Aynı zamanda da kalemin mürekkep rengini gösteren kapağı sayesinde kişiler, sahip oldukları yazı kalemleri arasından istedikleri rengi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde bulabilmektedirler.

 Faber Castell 52 Marker Kalem Her Türlü Yüzeye Yazı Yazabilir mi? 

Hemen hemen her türlü meslek grubundan kişinin ortak kullanım ürünü olan kalemler, pek çok farklı yüzeyde kullanılmak istenebilmektedir. Kalemler uyumlu olmadığı yüzeylerde kişilerin beklentisini karşılayamamaktadır ve bu durum kişiyi hem maddi, hem de manevi zarara uğratmaktadır. Dolayısıyla, kişilerin yazmak istedikleri yüzeye uyumlu olan kalemlerden yana tercihini yapması, kullanıcı memnuniyetini önemli ölçüde artırmaktadır. Faber Castell 52 Marker kalem, her türlü yüzey ile uyumlu olan bir kalemdir. Kullanıcı açısından farklı yüzeyler ile uyumlu çok sayıda kalem almaktansa, her türlü yüzey ile uyumlu bir tane kalem almak çok daha karlı bir tercih olacaktır.

 Faber Castell 52 Marker Kalem Kaliteli midir? 

Bir kalemin kalitesi en çok o kalemle yazılan yazıların okunaklı ve kalıcı olması ile ortaya çıkmaktadır. Bu iki durum kaliteli bir kalem ucu ile mürekkebin bir araya gelmesi sayesinde mümkün olmaktadır. Faber Castell 52 Marker kalemin kalıcı mürekkebi ile yazılan yazılar uzun süre solmadan veya silinmeden kalıcılığını korumaktadır. Yazma işlemine başlanmadan önce kalemin birkaç kez sallanması, bu kaliteli mürekkepten kullanıcının alacağı faydayı oldukça artıracaktır. Aynı zamanda kalemlerin kullanılmadığı süre boyunca koruyucu kapaklarının kapalı tutulması, kalemin mürekkebinin kurumasının da önemli ölçüde önüne geçmektedir. Dolayısıyla, kullanıcıların kalemlerinden alacakları faydanın süresi de otomatik olarak artacaktır.

 Faber Castell 52 Marker Kalem Uygun Fiyatlı mıdır? 

Profesyonel ellerde tasarlanıp yıllardır Faber Castell güvencesiyle kullanıcısı ile buluşan kırtasiye ürünleri, son derecede sevilerek tercih edilen ürünlerdir. Kullanıcılar, Faber Castell 52 Marker kalemde bu profesyonellik ve tecrübenin izlerini kalemin sahip olduğu detaylarda oldukça net bir şekilde görebilmektedir. Kalemin sahip olduğu çok yönlü ve kaliteli özellikleri düşünüldüğünde oldukça uygun fiyatlı bir üründür. Bu uygun fiyatlarla siparişinizi kolaylıkla avansas.com üzerinden oluşturabilirsiniz. Hızlı teslimat bölgesinde olan kişilerin Avansas ile oluşturacağı siparişler, 1 iş gününde adrese teslim edilecektir.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Faber Castell 52 Marker Kalem Yuvarlak Uç Mavi
5,00 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.