Bavul & Valiz

Toplam 0 sonuç

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Bavul ve Valiz Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kısa ya da uzun her seyahat öncesi belirli hazırlıklar yapmak gerekir. Gittiğiniz yerde ihtiyaç duyacağınız eşyaları rahat bir şekilde taşıyabilmek için bavul veya valiz kullanabilirsiniz. Taşımanız gereken eşyaların büyüklüğüne ve miktarına uygun olacak modeller arasından seçim yapılabilir.

Uzun bir seyahat yapacaksanız ve çok sayıda eşya taşımanız gerekiyor ise bavul kullanmak daha uygundur. Kısa süreliğine gidecekseniz yanınıza az eşya almak, yolculuğu daha kolay bir hale getirir. Bu seyahatlerde eşyalarınızı valiz içerisine koyarak rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Mutlaka yanınıza almanız gereken kişisel bakım ürünleri olabilir. Bu gibi ürünleri koyabileceğiniz özel bölmelere sahip modeller kullanışlı seçeneklerdendir.

Seyahat sıklığınıza ve hangi ulaşım araçları ile yolculuk yapacağınıza bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Dayanıklı, büyük boyutlara sahip modeller, otobüs ve araba yolculuğu için çok daha uygundur. Uçak yolculuklarında zaman kazanmanız ve pratik bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilmek için kabin tipi küçük modeller arasından seçim yapılabilir.

Taşıyacağınız mesafe uzun ise çekmeli, tekerlekli bavullar kolaylık sağlar. Uzun süreli kullanımlar için dış yüzeyi sert malzemeden oluşan modeller güvenli taşıma seçeneklerindendir. Valiz fiyatları seçim yaparken dikkat edilen noktalardandır. Ürün fiyatlarında etkili olan bazı detaylar şu şekildedir:

  • Kalite
  • Kullanılan malzeme
  • Genişlik
  • Güvenlik

Bavul ve Valiz Çeşitleri Nelerdir?

Sık sık seyahat edenlerin ulaşım şekli ve seyahat süresi gibi etkenler, ürün seçimlerinde önemli noktalardandır. Büyük, küçük ya da orta boy valiz olmak üzere farklı boyutlara sahip seçeneklerden oluşan modeller bulunmaktadır.

Büyük ve Küçük Boy Bavul Modelleri

Pek çok kişi seçim yaparken bavulların büyüklüklerine dikkat eder. Bunun yanı sıra seçilecek modelin dayanıklı ve kullanımı kolay olması da önemli özelliklerdendir. Aile ya da arkadaşlar ile yapılacak uzun süreli seyahatlerde büyük boy bavul kullanımı, tüm kıyafetlerinizi ve özel eşyalarınızı yanınızda götürmenize yardımcı olur.

Çok sayıda eşyanın içerisine sığması sayesinde bu modelleri farklı amaçlar için de kullanmak mümkün. Taşınma sırasında kıyafetlerinizi ya da önemli eşyalarınızı toplu şekilde büyük boy valiz içerisine koyarak kaybolma ve dağılmaların önüne geçebilirsiniz.

Küçük bavul seçeneği ise günübirlik yapılan yolculuklar gibi kısa süreli kullanım için ideal ürünlerdendir. El ya da sırt çantası formuna benzeyen küçük valiz seçenekleri de vardır. Bu ürünler, az sayıda eşyanızı rahatlıkla taşımanıza yardımcı olur.

Kabin Boy Valiz

Günümüzde iş gereği kısa ya da uzun seyahatler yapılabiliyor. Kabin boy valiz bu durumlarda kurtarıcı olan modellerdendir. Hava yolu ulaşımı ile yapılan seyahatlerde yanınıza alabileceğiniz bu modeller sayesinde bagaj sırası beklemeden zamandan kazanırsınız. Üzerlerinde bulunan küçük bölmeler sayesinde ağız bakım ürünleri gibi kişisel ihtiyaçlarınız her an elinizin altındadır.

Tekerlekli Valiz

Çıkacağınız yolculuklarda en yorucu olan şey eşyalarınızı taşımak olabilir. Tercih edilen ulaşım şekline de bağlı olarak bu iş zor bir hal alabilir. Bu olumsuz durumun önüne geçebilmek için üretilen tekerlekli valiz modelleri, ağırlığı ne olursa olsun rahat bir şekilde taşınabilmesi ile öne çıkar.

Büyük, orta ve küçük her modelde bulunan tekerlek mekanizması sayesinde, üzerinde bulunan koldan tutup sürüklenerek çok pratik bir taşıma imkanı sunar. Taşınmasını kolaylaştırmak için 4 tekerlekli valiz modelleri üretilir. Her yöne dönebilen tekerlek yapıları ağırlığı ne olursa olsun, yerden kaldırma ihtiyacı duymadan rahat bir şekilde taşıma imkanı sağlar.

Valiz Setinde Hangi Ürünler Bulunur?

Yolculuklarınızda kullanılan valiz seti iki ya da üç farklı üründen oluşur. Bu setler, yapacağınız seyahate uygun olacak şekilde farklı seçimler yapmanıza olanak sağlar. Büyük boy ve orta boy bavullar, kalabalık gidilen seyahatlerde ya da uzun süreli tatillerde kullanılabilir. İdeal boyutları sayesinde tek bir bavul içerisine tüm eşyalarınızı koyabilirsiniz. Böylece parçalar halinde taşımanın zorluğu da ortadan kalkar.

İkili setlere alternatif olan üçlü valiz seti içerisinde kabin tipi valiz modelleri de bulunur. Oldukça kullanışlı olan bu model, kısa süreli iş gezilerinde yanınıza alabileceğiniz en uygun seçenektir. Uçaklarda bagaja vermeye gerek kalmadan yanınıza alıp, kabin içerisine yerleştirebilirsiniz. Kabin boy bavul, özel araç ile yapılan yolculuklarda da bagajınızda az yer kaplayacağı için her araca uyum sağlayacak bir modeldir.

En İyi Valiz Markaları Hangileridir?

Aldığınızda uzun süre yıpranmadan kullanabileceğiniz, dayanıklı ve şık model seçenekleri için öne çıkan bir kaç marka arasından seçim yapabilirsiniz. Samsonite, My Valice, Joystar, Ççs ve Escape en iyi valiz markaları arasında ilk sıralarda gelir. Set halinde ya da tekli ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olanı satın alarak kullanabilirsiniz.

Bu markaların çoğunda plastik dış kaplamalı ürünler bulunur. Çarpmalara ve darbelere karşı ekstra dayanıklı olan bu ürünler, geniş hacimleri sayesinde çok sayıda eşyayı taşımanızı sağlar. Markaların kumaş ya da plastik tüm ürün seçeneklerinde su geçirmez özellik de bulunmaktadır.

Avansas’ta Hangi Bavul Modelleri ve Valiz Modelleri Satılmaktadır?

Valiz ve çanta ürünlerinde öncü markalar olan My Valice ve Samsonite gibi markaların ürünlerine Avansas aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik farklı ebatlardaki çeşitleri ile seyahatinize uygun olacak çantayı seçenekler arasında bulabilirsiniz.

Standart modellerin dışında, usb girişi ve şifreleme sistemi gibi modern teknolojilerin de kullanıldığı modeller, seyahatlerinizde çözüm olmaktadır. Seyahatlerinizde size büyük rahatlık sağlayan tekerlekli modellere Avansas üzerinden ulaşabilirsiniz.

Avansas’ta Hangi Bavul ve Valiz Markaları Satılmaktadır?

Samsonite ve My Valice markalarına ait bavul modelleri Avansas güvencesi satışa sunulmaktadır. Kaliteli, dayanıklı ve pek çoğu yerli üretim olan ürünler arasından size uygun olanı bulabilirsiniz.

Avansas ekonomik bavul fiyatları ile her bütçeye uygun ürünler sunar. Ayrıca müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, beğenmediğiniz ürün için 30 gün içerisinde iade veya değişim imkanı sunmaktadır. Bu anlamda ürünü faturasıyla birlikte Yurtiçi Kargo’ya teslim etmeniz yeterli olmaktadır. Avansas bünyesinde satılan bavul ve valiz markaları aşağıdaki gibi olmaktadır.

Samsonite Valiz

Billinen en iyi markalar arasında ilk sıralarda gelen Samsonite, dayanıklı ve son derece kaliteli ürünler üretir. Sert kapaklı ya da kumaş dış yüzeye sahip seçenekler sunar. Çoklu setler ya da tek satılan ürün seçenekleri arasından, seyahat tipinize ve kişisel gereksiniminize bağlı olarak Samsonite valiz seçiminde bulunabilirsiniz.

İş seyahatlerinizde yanınızdan eksik etmediğiniz laptop gibi özel eşyalarınızı en güvenli şekilde taşımanız için Avansas size özel olarak tasarlanan seçenekler sunar. Telefon, şarj aleti ve kıyafet gibi pek çok kişisel eşyanızı, özel el valizi sayesinde bir arada rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

My Valice Valiz

Önde gelen markalardan biri olan My Valice ürünlerine Avansas aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı boyutlardan oluşan ürünleri tek tek ya da set halinde satın almanız mümkün. Dayanıklı dış yüzeyi ve kullanışlı iç yapısı sayesinde, seyahatlerinize eşlik edecek en doğru aksesuarlardan biridir. My Valice ürünlerine Avansas ile uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.