Epson Muadil Kartuş

Toplam 0 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Günümüzde yazıcılar hem evde hem de iş yerlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Yazıcıların içerisinde bulunan ve baskı yapmaya yarayan mürekkeplere kartuş denir. İsteğinize ve kullanım alanına göre siyah ya da renklilerini seçebileceğiniz kartuşlar, genel olarak püskürtmeli model yazıcılarda kullanılmaktadır. 

Cihazınızı uzun ömürlü kullanabilmek için kaliteli kartuşları tercih etmeniz önerilmektedir. Türkiye’nin lider muadil kartuş markalarından olan Printpen tarafından üretilen muadil Epson kartuş ve Epson şerit, kaliteli tasarımları sayesinde Epson yazıcınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Böylece uzun süre boyunca güvenle kullanılabilir. 

Epson Muadil Kartuş Hangi Yazıcı Modelleri ile Uyumludur?

Muadil kartuş satın alırken hangi yazıcı markası ve hangi model için uygun olduğuna dikkat etmek gerekir. Cihazınıza uymayan kartuşları kullanamadığınız gibi yazıcınıza da zarar verebilirsiniz.

Yan sanayi olarak adlandırılan Printpen Epson muadil kartuş, tıpkı orijinal ürün kadar kaliteli ve kullanışlıdır. Epson muadil kartuşun uyumlu olduğu yazıcı modelleri ise şu şekildedir:

  • WorkForce Pro WP4015
  • WorkForce Pro WP4095
  •  WorkForce Pro WP4515
  • WorkForce Pro WP4525 
  • WorkForce Pro WP4595

Eğer yazıcınız bu modellerden biri ise Epson muadil kartuşları gönül rahatlığıyla satın alabilir ve yüksek kaliteli baskılarınızın tadını çıkarabilirsiniz. 

Epson Muadil Kartuş Yazıcıya Zarar Verir mi?

Muadil kartuş, orijinal kartuşlara alternatif sunan ve orijinal ürünlerle aynı performansı gösteren ürünlerdir. Muadil kartuşlar orijinal ürünlerle birebir aynı özellikleri taşır. 

 

Epson muadil kartuşun üretimi orijinal kartuşun geliştirilmesi ile yapılır. Böylece orijinal kartuş ile tamamen aynı tasarıma sahiptir ve aynı şekilde kullanılır. Epson kartuş, kaliteli ve gelişmiş özellikleri sayesinde cihazınıza zarar vermez ve yıllarca kullanılabilir. 

Diğer yandan, Epson muadil kartuşlar çok daha uygun fiyatlı oldukları için baskı maliyetlerini düşürerek, avantaj sağlamaktadırlar. Böylece orijinal bir kartuş almanıza gerek kalmadan  aynı özelliklere sahip ürüne ekonomik bir şekilde sahip olursunuz. Muadil kartuşlar yeniden doldurulabilir oldukları için de oldukça avantajlı ürünlerdir. 

Avansas’ta Bulunan Epson Muadil Kartuş Modelleri Kaliteli midir?

Avansas kaliteli kartuşları bulmanız için en doğru adrestir. Geniş ürün kapasitesine sahip internet sitesinde farklı yazıcı markalarına uygun muadil kartuş modellerini inceleyebilir ve bütçenize uygun olan ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Epson yazıcınız için üretilen ve sayısız testten geçirilerek size ulaştırılan Printpen muadil kartuşları, en uygun fiyatlarla satın almak için Avansas’tan tek tıkla sipariş verebilirsiniz. 

Printpen

Avansas’ın geniş ürün yelpazesinde bulunan Printpen Epson T7011XXL muadil kartuş, kaliteden ödün vermeyen ve bütçesini düşünen kişiler için ideal bir üründür. Orijinal ürünle birebir aynı olan tasarımı sayesinde uzun süre kaliteli baskılara sahip olmanız için üretilmiştir.

Orijinal kartuşlar, yüksek fiyatları nedeniyle ofis giderlerinin artmasına neden olabilmektedir. Muadil kartuşlar çok daha ekonomiktir. Bütçe dostu bir seçim yapmak için Printpen tarafından üretilen Epson muadil kartuşları güvenle tercih edebilirsiniz. 

Epson Muadil Kartuş Mürekkebi Akıtma Yapar mı?

İş yerleri ve ofislerde genellikle yüksek performans gösteren kaliteli yazıcılar tercih edilmektedir. Bu tarz yazıcılar üstün özellikleri sebebiyle daha pahalı olur ve parça değişikliği de oldukça pahalıdır. Ürüne zarar verebilecek kartuşlar kullanmamak uzun vadede daha avantajlı olabilir.

Tercih ettiğiniz kartuşun akması ve cihazınıza bulaşması yazıcının tıkanmasına ya da bozulmasına neden olabilir. Yazıcının zarar gören parçasını değiştirmek maliyetli olduğu için de giderlerin artmasına neden olur. Bu yüzden kartuş seçimi yaparken akıtmayacağı garanti edilen ürünleri tercih etmek sizin için çok daha kârlı olacaktır. 

Printpen kartuşların kullanıcılara sunduğu avantajların arasında kaliteli mürekkepler gelmektedir. Epson muadil kartuşun tasarımında kullanılan özel mürekkep kontrol sistemi sayesinde akıtma yapmaz ve cihazınıza zarar vermez.

Ürünün diğer bir güzel yanı da mürekkebinin hızlı bir şekilde kurumasıdır. Epson muadil kartuşun mürekkebi baskı yapıldıktan sonra hemen kuruyarak, etrafa dağılmaz ve elinize bulaşmaz. Bu sayede ürünü Epson yazıcılarınız ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Epson Muadil Kartuş Modelleri Çabuk Tükenir mi?

Epson muadil kartuşlar, uzun süre, rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Epson muadil kartuşun kaliteli mürekkebi, 3.400 sayfa kapasitesine sahiptir. Kullanılmadığı zaman donmaz ya da yoğun kullanıldığında akıp, cihazınıza zarar vermez. Yeniden doldurarak, tekrar tekrar kullanabildiğiniz ürün sayesinde hem bütçenize hem de çevreye fayda sağlamış olursunuz. Özellikle ofislerde sürekli ihtiyaç duyulan bu ürün, işinizin her alanında size fayda sağlayarak, iş sürecinizden daha yüksek verim almanıza yardımcı olur. Epson Muadil kartuş, çabuk tükenmediği için de ofis harcamalarınızdan kısmanıza ve ofisinizin diğer ihtiyaçlarına öncelik tanımanıza fırsat verecektir. 

Epson Muadil Kartuş Canlı ve Kaliteli Baskı Yapar mı?

Kartuş seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi de elbette baskı kalitesidir. Soluk ve cansız baskılar iş hayatında sorun teşkil edebilir. Ayrıca net bir şekilde okunmayan yazılar işlerinizin aksamasına ve yeniden baskı alarak zaman kaybetmenize neden olabilir. Epson muadil kartuşun en avantajlı özelliği canlı baskı kalitesidir. 

Epson yazıcınız ile uyumlu bir şekilde çalışan muadil kartuş, grafiklerin daha canlı görünmesini sağlar. Parlak renklerin bile mükemmel kalitede görünmesine ve yazıların daha net bir şekilde okunmasına imkân tanıyan ürün ile profesyonel iş hayatında kalitenizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Epson Muadil Kartuş Fiyatları Ne Kadardır?

Epson muadil kartuş fiyatları, markaya ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Diğer yandan, muadil kartuşlar orijinal ürünlere kıyasla çok daha uygun fiyatlara sahiptir. En uygun fiyatlı ve en kaliteli muadil kartuşları Avansas’ta bulabilirsiniz. 

Avansas’ın geniş ürün yelpazesinde Epson ve Brother muadil kartuş gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Yazıcınızın özelliklerini ve kendi ihtiyaçlarınızı dikkate alarak, kolayca seçim yapabilirsiniz. Avansas’ın kaliteli internet sitesinde aradığınız tüm ürünleri inceleyebilir ve özelliklerini kıyaslayabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin altında bulunan kullanıcı yorumlarını okuyarak, kullanıcıların deneyimlerini öğrenebilirsiniz.

Avansas TOBB Güven Damgası’na sahiptir. Müşteri hizmetleri hattını arayarak, alışverişinizin her aşamasında size destek olacak ve sorularınızı yanıtlamak için hazır bekleyen ekibimize ulaşabilirsiniz. Web sitemizde ödemeleriniz de her zaman koruma altındadır. 3D Secure ve VeriSign altyapısı ile yaptığınız ödemelerde kredi kartı bilgileriniz uçtan uca korunur ve üçüncü taraflarla hiçbir koşulda paylaşılmaz. Ayrıca isterseniz kartınıza özel tanımlanan taksit imkânlarından da yararlanabilirsiniz.

Avansas’tan satın aldığınız ürünler özenle paketlenir ve teslimat sırasında hiçbir şekilde zarar görmez. Eğer ürününüzle ilgili bir sorunla karşılaşırsanız 30 günlük kolay iade sürecinden yararlanabilir ve değişiklik yapabilirsiniz. Hızlı teslimat bölgesinden verdiğiniz siparişler, Avansas’ın profesyonel sevkiyat ekibi tarafından 1 gün içerisinde adresinize teslim edilir. 

Eğer hızlı teslimat bölgesinden sipariş vermediyseniz de uzun süre boyunca beklemek zorunda kalmazsınız. Saat 14:00’e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir. Avansas’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasına siz de katılmak için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.