Evrak Çantası

Toplam 0 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Günlük hayatta birçok insan tarafından tercih edilen evrak çantaları; özel evraklar, önemli belgeler ve kişisel eşyaların taşınmasında ve saklanmasında kullanılır. Evrak çantaları özellikle çalışan insanların bir yerden başka bir yere gitmesi gereken durumlarda evrakların ve eşyaların pratik ve güvenli bir biçimde taşınmasını sağlar. Evrak çantaları; belgelerinizin kırışmasını ve yırtılmasını engelleyerek, evraklarınızı özenle taşımanıza yardımcı olur. Ayrıca evrak çantaları teknolojik aletlerinizi de kolayca yanınızda taşımanıza imkan sunar. Evrak çantaları, 14. Yüzyıldan beri insanların ihtiyaçları doğrultusunda evrimleşerek günümüze kadar ulaşan bir çanta türüdür. Sadece çalışan insanlar tarafından değil öğrenciler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. İşyerinin alışveriş yeri Avansas’tan tek tıkla sipariş verebileceğiniz evrak çantalarının öne çıkan özellikleri aşağıda açıklanmıştır.

Tablet Koruma Bölümü

Birçok çalışan ve öğrencinin hayatında büyük öneme sahip olan dizüstü bilgisayar ve tabletlerin de en az evraklar kadar güvenli bir şekilde taşınması önemlidir. Bu nedenle evrak çantalarında tablet ve bilgisayarları korumak için yumuşak süngerli bir bölüm ayrılmıştır. Çantaların içindeki bu bölüm darbelere karşı tabletin çatlamasını ve kırılmasını önler.

Bloknot Bölümü

Evrak çantalarının bloknot bölümü evrakların kıvrılmadan ve kırışmadan düz bir biçimde saklanmasını sağlar. Ayrıca bloknot bölümü not alınması gereken durumlarda pratik bir şekilde not alınmasına fırsat veren işlevsel bir bölümdür. Oldukça fonksiyonel bir ürün olan evrak çantalarını Avansas.com’dan inceleyebilir, size en uygun evrak çantasını satın alabilirsiniz.

Opsiyonel Kullanım

Alanında öncü markalardan biri olan Önder Milano güvencesi ile satışa sunulan evrak çantalarının gizli sap özelliği bulunmaktadır. Kullanıcı isterse çantayı sapı ile el çantası isterse sapı gizleyerek koltuk altı çantası olarak kullanabilir. Opsiyonel olma özelliği sayesinde sıkça tercih edilen evrak çantalarının kullanım şekillerinden sizin favoriniz hangisi?

Su Geçirmez Kumaş

Ofis ve okul ortamlarında birçok öngörülemeyen kazalar meydana gelir. Gün içerisinde sık tüketilen bir içecek olan suyun, evrak çantasının üzerine dökülmesi bu duruma örnek olarak verilebilir. Bu durum yanı sıra yağmur, kar gibi hava olaylarının da evrak çantasının içindeki belgelere ve tablete zarar vermemesi için evrak çantaları su geçirmeyen kumaşlardan üretilir. Teknolojik aletlerin ve önemli evrakların taşınmasında kullanılan bu nedenle su geçirmeyen malzemelerden üretilmesi gereken evrak çantalarını size özel avantajlı fiyatlarla Avansas üzerinden satın alabilirsiniz.

Şık Tasarım

Bir aksesuar ürünü olan evrak çantalarının işlevleri kadar görünüşleri de önemlidir. Geniş kullanıcı profiline sahip evrak çantalarının farklı tarzlara uygun ve iyi tasarlanmış olması gerekir. Çantanın iç kısmının farklı ihtiyaçlara yönelik dizayn edilmesi evrak çantasının değişik tarzlara sahip insanlara hitap etmesini sağlar.

Evrak çantalarında çift fermuar ve suni deri kullanılması çantaların daha modern ve şık görünmesini sağlar. Kullanışlı ve kaliteli evrak çantaları zengin renk seçenekleri ile Avansas’ta! Alanında güvenirliğini kanıtlamış markalar tarafından kullanıcıların zevkleri ve gereksinimlerine göre üretilen evrak çantaları, kullanıcıların evraklarını düzenlemesi, muhafaza etmesi ve evraklarla birlikte teknolojik aletlerini de kolaylıkla yanlarında taşımalarına fırsat sunar. Siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız avansas üzerinden size en uygun evrak çantasını sipariş verebilir, kapınızdan teslim alabilirsiniz.