Guaj Boya

Toplam 5 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Guaj boya, kapatıcılığı yüksek olan su bazlı bir boya çeşididir. Kullanıma hazır olarak sunulsa da istenilen renklerin elde edilmesi için su ile inceltilerek kullanılan guaj boyalar ile yapılan resimler hızlı bir şekilde kurur ve hayallerinizdeki gibi resimler yaratmanıza yardımcı olur. Kağıt, karton, seramik gibi farklı yüzeylere kolaylıkla uygulanabilen guaj boya çeşitleri, yetenekler doğrultusunda renklerin etkili bir biçimde kullanılmasına ve ortaya yepyeni renkler çıkarılmasına yardımcı olur. Okul ürünleri kategorisinin en çok tercih edilen ürün grubunda yer alan guaj boyalar, resim yapmaktan zevk alan yetişkinler ve öğrenciler için uygundur. Faber Castell, Big Point, Nova Color gibi markalar tarafından üretilen guaj boya alternatiflerini en uygun ve kaliteli seçenekler ile Avansas’ta bulabilirsiniz.

Yoğun Pigmentli ve Canlı Renkler

Guaj boya çeşitleri, su ile inceltilerek son derece pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Saydam bir yapıya sahip değil yoğun renk pigmentine sahiptir. Böylece boyanızı istediğiniz ölçüde incelttikten sonra dakikalar içinde canlı renkler elde edebilirsiniz. Guaj boya setinde bulunan farklı renkleri birbirine karıştırarak yeni renkler veya beyaz rengi bir renge ekleyerek o rengin farklı tonlarını ortaya çıkarabilir, rengarenk resimler yapabilirsiniz!

Guaj Boyayı Güvenle Kullanın: EN-71 Testi Onaylı

Oyuncak ve kırtasiye ürünlerinin güvenliğini ölçmek için uygulanan tüm testler EN-71 testleri olarak adlandırılmaktadır. Test, ürünlerin çocuklara herhangi bir şekilde zarar vermesinin önüne geçilmesi amacı ile oyuncak ve kırtasiye malzemelerine uygulanmaktadır. Guaj boyalar da yapılan EN-71 testlerinden geçmiş, güvenilir ürünlerdir. İçeriğinde cilde zarar veren maddeler bulunmadığı için Avansas’ta bulunan guaj boya çeşitlerini güvenle tercih edebilir, sepetinize ekleyerek tek tıkla satın alabilirsiniz.

Kolay Kullanım İmkanı

Tüp ve şişe formlarda satılan guaj boya çeşitleri, oldukça pratik ve temiz bir kullanım sunar. Şişe formda satılan guaj boya çeşitlerini, fırçanız ile renk paletinize almanız ve burada karıştırmanız yeterli olacaktır. Öte yandan tüp formda satılan guaj boyalar özellikle de çocukların kullanımı için idealdir. Tüpün en alt kısmını sıkarak ihtiyacınız kadar guaj boyayı guaj boya paletinin ya da kullanacağınız kağıdın veya tuvalin üzerine almanız sonrasında da kapağını kapatmanız yeterlidir.

Kurumaya Karşı Dayanıklı

Uygun koşullarda muhafaza edildiğinde formunu koruyan ve katılaşmayan guaj boya çeşitleri, kurumaya karşı son derece dayanıklıdır. Bu sayede Avansas’ta 6’lı, 10’lu ya da 12’li olarak satışa sunulan guaj boyanız katılaşmadan; bitene kadar kullanabilir, yepyeni eserler ortaya koyabilirsiniz!

Boyama Önlükleri ile Boya Lekelerine Elveda

Boyama önlükleri, özellikle çocukların kullanımı için ideal olan resim malzemeleri arasında öne çıkar. Başta guaj boyalar olmak üzere, sulu boya, pastel boya ya da kuru boya gibi boya çeşitlerinin de kıyafetlerin üzerinde leke oluşturmasını engelleyen boyama önlükleri; farklı renk seçenekleri ile keyifli bir kullanım sunar.

Guaj Boya Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kendimizi ifade ederken yaratıcılığımızı resim yoluyla aktarabiliriz. Resim yaparken kullanılacak olan boyanın çeşidi, kalitesi, rengi hepsi o resmin tamamlayıcılarıdır. Bu nedenle guaj boya alırken bazı özelliklere dikkat edilmesi gerekmektedir. Öncelikle güvenilir testlerden geçmiş, cilde zarar vermeyen guaj boyalar tercih edilmelidir. Sağlığa zarar vermeyenler guaj boyaların hem yetişkinler hem de çocukların kullanımı açısından son derece önemli olduğu görülmektedir. Guaj boya alırken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta satın alınan boyanın kaliteli olmasıdır. Boya üretiminde öncü olan markaların ürettikleri guaj boyaları tercih ederek kaliteli eserler ortaya koyabilirsiniz. Guaj boya yapmadan önce ihtiyaç duyulan renkler ve yoğunluklar ayarlanmalıdır. Guaj boya ile hangi zeminde çalışılacak ise örneğin kağıtsa kalın, tuval ise homojen emiciliğe sahip olması gibi özellikleri karşılayan zeminler tercih edilmelidir. Guaj boya alırken ihtiyaç duyduğunuz temel renkleri belirleyerek ona göre boya satın alabilirsiniz. Guaj boyada temel renkler karıştırılarak ara veya farklı tonda renkler elde edilebilmektir. Resminizde kullanacağız renklere uygun olan ürünler tercih etmelisiniz.

En çok Tercih Edilen Guaj Boya Markaları Nelerdir?

Hangi boya çeşidi olursa olsun boyanın kalitesi resmin kalitesini belirlemektedir. Bu nedenle kaliteli, dayanıklı ve sağlıklı boyalar üreten markaların hangileri olduğu sorusu akla gelmektedir. Nova Color ve Bigpoint markaların yılların verdiği tecrübe ile kaliteli boya üretiminde en popüler markalar arasında olduğunu söylemek mümkündür. Avansas tüketicilerine güvenli alışveriş imkanı sunmak için satışa sunduğu tüm ürünleri dikkatle incelemektedir. Dolayısı ile sağlığı tehdit edecek veya sağlığa zarar verecek herhangi bir boya çeşidini bünyesinde barındırmamaktadır. Kaliteli ve güvenilir alışverişin adresi Avansas’tan Nova Colar Guaj Boyaları ve boyama önlüklerini, Bigpoint Guaj Boya çeşitlerini gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.