Tepsiler

Toplam 0 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Tepsi Çeşitleri Nelerdir?

Eşyaların taşınması için tasarlanan, düz ve sığ bir platformdan oluşan tepsiler küçük ev aletleri arasında yer almaktadır. Gümüş, pirinç, bambu, metal, kristal, ahşap, karton, melamin ve plastik gibi çok sayıda maddeden üretilebilir. Fincan, tabak, bardak ve benzeri eşyaları birlikte taşımak için kullanılabilirler. Kahvaltı, peynir ve çeşitli içecek sunumlarında da sıklıkla kullanılırlar.

Şık ve modern görünümleri ile tepsi çeşitleri sunumları ve ikramları kolaylaştırır. Dekoratif tepsi çeşitleri ile evlerinizde, ofisinizde bir şıklık yakalarken sunumlarınız için pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Nişan ve söz gibi etkinliklerde şık tepsiler ile yüzük ve çiçek sunumu oldukça bilinen bir gelenektir. Modern ve şık tepsi çeşitleri ile özel misafirlerinize güzel bir sunum yapabilirsiniz.

Ahşap Tepsi

Ahşap malzeme kullanılarak üretilen ahşap tepsi çeşitleri, dikdörtgen, yuvarlak ya da düz bir platform olarak üretilebilir. Genellikle düz bir platform olarak üretilen modellerin üzerinde hafif oyma bölümler bulunur. İkram ve çeşitli sunumlarda sıklıkla kullanılırlar. Şık bir görüntü oluşturan ahşap tepsi modelleri hem içecek hem de yiyecek taşımada rahatlıkla kullanılabilir. Orta ağırlıkta olurlar ve bulaşık makinesi yerine elde temizlenmesi önerilir.

Gümüş Tepsi

Gümüş tepsi çeşitleri genellikle önemli etkinlikler için ya da özel misafirlere sunum yapmak için kullanılır. Yuvarlak, dikdörtgen veya kare şeklinde tasarlanarak üretilebilen bu modeller, üzerlerinde çeşitli desenler bulundurur. Dantel işleme gibi çeşitli motifler ile tasarlanabilirler. Altın ve cam gibi maddeler ile birlikte kullanılabilirler. Genellikle uzun süre su ve hava ile temas ederlerse matlaşma yaparlar. Bu durumda bir nemli bez ile ürünün yüzeyini silmeniz eski parlaklığına kavuşmasını sağlar.

Cam Tepsi

Cam kullanılarak üretilen cam tepsi çeşitleri, çeşitli görselleri üzerlerinde barındırır. Cam yüzeyine işleme yapabilmek kolay ve etkileyici olduğu için bu modeller hem dekoratif hem de servis amaçlı kullanılabilir. Kullanılan cam oranına göre diğer tepsi çeşitlerine göre daha ağır olabilirler. Dayanıklıdırlar ve kolay bir şekilde temizlenebilirler.

Bambu Tepsi

Çay bardağı veya kahve bardağı taşıyarak misafirlerinize sunmak için kullanabileceğiniz bambu tepsi modelleri çeşitli amaçlar için üretilebilmektedir. Klasik yuvarlak modeller ikram ve içecek servisi için kullanılırken, kahvaltı için tasarlanmış olan yüksek ayaklı bambu modeller ise kahvaltı sunumları için kullanılabilir. Düz platform şeklinde tasarlanmış olan modeller de çeşitli aperatiflerin ve peynir tabaklarının hazırlanması için uygundur.

Dekoratif Tepsi

Modern ve şık görünümleri ile evlerinize ve ofislerinize farklı bir hava katan dekoratif tepsi çeşitleri, farklı şekillerde ve tasarımlarda üretilirler. Cam desenli, metal desenli ve kristal modeller oldukça popülerdir. Son zamanlarda ise oval şekilli sepet tepsiler ve beton kullanılarak üretilmiş kalın modeller sıklıkla kullanılmaktadır. Bu ürünler çeşitli süsler, bibloları sergileyebilir ya da üzerlerinde bulunan resimler sayesinde şık bir tablo görüntüsünü ortamınıza taşıyabilir.

Sunum Tepsileri

Söz ve nişan gibi geleneksel adetlerde sıklıkla kullanılan sunum tepsileri, günümüzde de çok fazla tercih edilmektedir. Altın, gümüş ya da farklı değerli madenlerden üretilen modellerini bulabilirsiniz. İkramlarda ve özel etkinliklerde yüzük, makas, çiçek servislerinde kullanabilirsiniz. Plastik tepsi modellerini evlerde ve ofislerde günlük servis işlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hafif yapıları sayesinde kolay taşınabilirler ve hızlı temizlenebilirler.

En Kaliteli Tepsi Markaları Hangileridir?

En kaliteli, şık tepsi üretimi yapan markalar Paşabahçe ve Avansas olmaktadır. Bu modellere, mutfak malzemeleri ve gereçleri kategorimizden kolay bir şekilde ulaşabilir; çeşitli modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Paşabahçe Tepsi

Paşabahçe markası günümüzde ismini duyurmuş ve kaliteli üretimi ile akıllara kazınmıştır. Üstün kaliteli malzeme seçimi ve profesyonel üretimi ile fark yaratan marka, çeşitli mutfak araç gereçleri üretmektedir. Yıllardır süregelen tecrübesi ile sofralarınızın ayrılmaz parçalarını üreten firma, ürettiği Paşabahçe tepsi modelleri ile her ortamda estetik ve şık bir görüntü oluşturur. Zarif sunumlarınızın benzersiz bir parçasıdır.

1953 yılında cam sektöründe üretime başlayan Paşabahçe markası, ürün skalasını geliştirmiştir. Günümüzde hasır, altın, gümüş, seramik, metal gibi maddeler ile üretim yapan firma; birbirinden farklı modelleri, eşsiz işlemeler ile birleştirerek kullanıcılarına sunmaktadır. Günlük işlerde, toplantılarda ve özel misafirler için sunum yaparken kullanabileceğiniz modeller bulunmaktadır.

Avansas Tepsi

Avansas olarak 2009 yılından beri edindiğimiz tecrübe ile en iyi markaları size sunarken, kendi markamız altında da üretim yapmaya başladık. Sektördeki ürünlerin eksiklerini inceleyerek en iyi ve uygun fiyatlı ürünleri sizlere sunmaktayız. Avansas kalitesi ile üretilen tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli malzeme ile üretilen bu ürünler şık bir yapıya sahiptir.

Avansas tepsi modelleri ile müşterilerimize farklı seçenekler sunmaktayız. Oval, dikdörtgen, kare ve şekillerde üretim yaparken kahverengi ve siyah tepsi modellerimizle size geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Tüm modellerimize tepsi kategorimizden ulaşabilir, ihtiyacınıza en uygun ve şık modelleri inceleyerek tek bir tık ile satın alabilirsiniz. Ofisinizde misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabilir, ikramlarınızı şık bir şekilde sunabilirsiniz.

Tepsi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tepsi alırken dikkat edilmesi gereken birkaç püf nokta vardır. En önemli konulardan bir tanesi kullanım amacınız ve kullanım alanınız olmaktadır. Sık şekilde servis yapılan bir ortam, ofis ya da ev için bir tepsi satın alırken tepsinin buna uygun olduğuna dikkat etmelisiniz. Örneğin cam ya da kristal malzemeden üretilmiş ağır modeller, taşırken sizi yorabilir. Bu nedenle kullanımı diğer modellere göre daha zor olabilir.

Servis sayısının yüksek olduğu ve çok fazla bardak ve fincanın taşınması gereken alanlarda, plastik ya da hafif bir ahşap ile üretilmiş olan yuvarlak modellerin kullanılması önerilir. Bu modeller kolun ön kısmına yerleştirilerek kolayca taşınabilir ve çok fazla bardak kapasitesine sahiptir.

Özel misafirlerinize bir sunum ya da ikram yapmak için ise gümüş ve cam tepsi çeşitleri çok daha uygun olabilir. Bu modeller ile yaptığınız servisler daha şık ve özel bir görünüme kavuşur. Üzerlerinde şık motifler bulundururlar, böylelikle misafirleriniz kendilerini daha değerli hisseder. Onlara değer verdiğinizi şık bir gümüş model ile gösterebilirsiniz.

Ofisinizde ya da evinizde şık bir görüntü için ise hasır, bambu ya da dekoratif tepsi modellerini tercih edebilirsiniz. Süs eşyalarınızı daha güzel bir şekilde sunabileceğiniz bu modeller, ortamınıza farklı bir hava katar. Üzerlerinde bulunan resimler ise tablo görüntüsü oluşturur.

Avansas’ta Satılan Tepsi Modelleri Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Avansas üzerinde satılan tüm tepsi modelleri kaliteli malzeme ve ileri teknoloji ile üretilmiştir. Yüzeylerinde soyulma, kabarma ve yıpranma gibi problemler oluşmaz. Farklı çeşit ve desenleri ile hem ofisinizin hem de evinizin değişmez bir parçası olurlar.

Leke tutmaz ve kolay temizlenebilir yapıları sayesinde kullanım kolaylığı sağlarlar. Sektöründe uzman markaları sizlerle buluşturan Avansas, kolay alışveriş olanağı sağlar. Uzun süre kullanım testinden geçen modeller dayanıklı bir yapıya sahiptir ve sizi yarı yolda bırakmaz.

Tepsi Fiyatları Ne Kadardır?

Tepsi fiyatları; modelde kullanılan ham maddeye, işlemeye ve ağırlığına göre değişkenlik gösterir. El işçiliği ve değerli madenlerden üretilen modeller daha üst segmentte yer alır. Bütçenize en uygun modelleri tepsi kategorimizden inceleyebilir, tüm ev ve ofis ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.